Kino Radnice Jablonec: 7. - 9. prosince Velké podmořské dobrodružství 3D, 18.00. Fascinující výlet do světa pod hladinou se díky technologii 3D stane doslova potápěčským zážitkem.

Kino Radnice Jablonec: 7. - 9. prosince 3 sezony v pekle, 20.00. Dokud sníš, nejseš mrtvej! Kryštof Hádek v hlavní roli velké milostné romance na pozadí dramatických historických proměn roku 1947.

Kino Junior Jablonec: 7. a 8. prosince 2Bobule, 17.30 a 20.00. Volné pokračování úspěšné filmové komedie na vás opět dýchne poetickou atmosférou jihomoravských vinic.

Kino Junior Jablonec: 9. prosince Všude dobře, proč být doma, 18.00 a 20.00. Komediální roadmovie Sama Mendese (Americká krása) o mladém manželském páru, který cestuje napříč Amerikou a hledá to pravé místo pro „uhnízdění“.

Kino Alfa Desná: 9. prosince Hodinu nevíš, 19.00. Ne tak docela fiktivní příběh člověka, který ve skutečnosti dostal označení „heparinový vrah“. Co bylo příčinou a co se odehrává v mysli mladíka, který se rozhodne vykonat a vykonávat ty nejtěžší zločiny a mít přitom často pocit, že vlastně dělá dobrou věc? Ano, tohle se opravdu mohlo stát komukoliv z nás. Tohle už nebylo „někde ve světě“. Tohle bylo opravdu blízko.

Kino Železný Brod: 8. prosince Kněžna Libuše, 17.30. Za dávných časů vládl zemi české kníže Krok, který měl tři dcery obdařené nadpřirozenými schopnostmi. Nejstarší Kazi měla schopnosti léčitelky, Teta dokázala promlouvat s duchy a nejmladší Libuše viděla do budoucnosti. Po smrti otce převzala vládu na jeho přání právě nejmladší Libuše. Příběh kněžny Libuše je tentokrát nahlížen nejen z pohledu Jiráskových Starých pověstí českých, ale opírá se i o divadelní hry Franze Grillparzera a Clemense Brentana. Hrají: Winter Ave Zoli, Csaba Lucas, Lea Mornar, Pavel Kříž, Marek Vašut a další.

Kino Jas Tanvald: 9. prosince 2 Bobule, 17.00 a 19.00. Nová česká komedie. Volné pokračování úspěšné komedie z prostředí jihomoravských vinic. V hlavních rolích K. Hádek, L. Langmajer a L. Lipský. Film bude promítán v digitální kvalitě.