Kino Radnice Jablonec: 22. - 24. února Percy Jackson: Zloděj blesku, 17.30. Obyčejný teenager zjistí, že je potomkem řeckých bohů a prožije fantastická dobrodružství.

Kino Radnice Jablonec: 22. - 24. února Imaginárium Dr. Parnasse, 20.00. Vyhrál nesmrtelnost v sázce s ďáblem. Po pár staletích našel pravou lásku a musí podepsat smlouvu novou. Poslední snímek Heatha Ledgera - jako poctu se jeho roli rozhodli dokončit 3 vynikající herci: Johnny Depp, Colin Farrell a Jude Law.

Kino Junior Jablonec: 22. - 24. února Na sever, 18.00. Norský chlapík Jomar vyráží se svým skutrem na antidepresivní off-road cestu za štěstím.

Kino Junior Jablonec: 22. - 24. února Antikrist, 20.00. Nejskandálnější snímek letošního festivalu v Cannes o temných cestách touhy v režii Larse von Triera.

Kino Železný Brod: 23. února Zoufalci, 17.30. Jak být spokojený a přitom nebýt sám? Komedie o šestici bilancujících třicátníků, kteří jsou dlouholetí přátelé a postupně se všichni přestěhovali z Jablonce do Prahy. Po společném setkání na večírku v jejich rodném městě je jim jedno jasné - vědí, co v životě nechtějí, ale zároveň ještě nepřišli na to, co by chtěli. Na řadu tak přichází dávný nápad - společný život na statku, po kterém kdysi všichni tak toužili. Vyjde jim tenhle nový pokus o štěstí? Hrají: Simona Babčáková, Jakub Žáček, Zuzana Onufráková, Václav Neužil, Pavlína Štorková, Michal Kern, Jaroslav Plesl, Jiří Havelka, Dagmar Bláhová, Jaroslava Obermaierová, Jaroslav Róna, Lucie Žáčková, Helga Čočková, ad.

Kino Jas Tanvald: 24. února Princezna a žabák, 17.00. Americký animovaný film ze studia Walt Disney. Veselá pohádka plná písniček o zamilované princezně. České znění.