Kino Radnice Jablonec 17. srpen Bez kalhot, 17.30. Nová komedie režiséra Stevena Soderbergha (Dannyho parťáci) nám otevírá dveře do pikantního světa mužských striptérů… Film je inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil.

Kino Radnice Jablonec 17. srpen Total Recall, 20.00. Akční sci-fi thriller inspirovaný povídkou od Philipa K. Dicka. Ačkoli má tovární dělník Quaid (C. Farrell) krásnou manželku (K. Beckinsale), kterou miluje, výlet do mysli super špióna mu připadá jako perfektní dovolená od všedního života – pokud by se ovšem něco nezvrtlo.

Letní kino Jablonec 17. srpen Doba ledová 4: země v pohybu, 21.00. Do kin se vrací oblíbená mamutí rodinka Mannyho, Ellie, jejich teenagerské dcerunky Broskvičky, lenochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a potřeštěného krysoveverčáka Scratta, aby prožili nové napínavé dobrodružství. Právě Scratt se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním totiž způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Podaří se mu zasadit svůj žalud takovým způsobem, že pradávná Pangea začne praskat a lámat se na jednotlivé kontinenty a díky pohybu litosférických desek dojde i k rozdělení naší prehistorické par­ty…

Kino Radnice Jablonec 18. a 19. srpen Rebelka (3D), 15.00. Nový rodinný animovaný příběh z dílny studia Pixar o odvážné skotské princezně Meridě, která se vzepře tradici a vezme svůj osud do vlastních rukou. Když nechtěně však rozpoutá v království zmatek a požádá o pomoc tajemnou čarodějnici, která její přání sice vyplní, bohužel však po svém…

Kino Radnice Jablonec 18. a 19. srpen The Amazing Spider-man (3D), 17.30. V rebootu svého příběhu odhaluje Peter Parker alias Spider-Man novou kapitolu ze svého života. Snaží se dozvědět pravdu o osudu rodičů, získat srdce své lásky Gwen Stacy (Emma Stone) a zároveň ho čeká střet s Dr. Curtisem Connorsem (Rhys Ifans), z něhož se díky genetickým experimentům stane obávaný padouch.

Kino Radnice Jablonec 18. srpen Total Recall, 20.15. Akční sci-fi thriller inspirovaný povídkou od Philipa K. Dicka. Ačkoli má tovární dělník Quaid (C. Farrell) krásnou manželku (K. Beckinsale), kterou miluje, výlet do mysli super špióna mu připadá jako perfektní dovolená od všedního života – pokud by se ovšem něco nezvrtlo…

Kino Radnice Jablonec 19. srpen Méďa, 20.15. Komedie o chlapíkovi s plyšákem, která však rozhodně není pro děti. John (Mark Wahlberg) si jako dítě přál, aby jeho plyšový medvídek ožil, což se mu k jeho velkému překvapení vyplnilo. Zatímco on dospěje, medvídek zůstane nezodpovědným prostořekým lenochem, který mu ze života dělá peklo. Od tvůrce Family Guy Setha MacFarlanea.

Letní kino Jablonec 18. srpen Kouř, 21.00. „Muzikál totalitního věku" aneb „Arnoštek je prostě boží!". Kultovní rytmikál Tomáše Vorla.

Letní kino Jablonec 19. srpen Musíme si promluvit o Kevinovi, 21.00. Co prožívá matka, jejíž syn zastřelil sedm spolužáků a třídní učitelku? Vizuálně podmanivá a místy až hororově působící studie rozpadu vztahu mezi matkou a jejím dítětem. Strhující herecký výkon Tildy Swintonové (mj. Evropská filmová cena a nominace na Zlatý Globus).

Kino Jas Tanvald 17. a 18. srpna Doba ledová 4: Země v pohybu 3D, 17.00. Americká animovaná rodinná komedie. Nejoblíbenější zvířecí partička na světě je konečně zpět!

Kino Jas Tanvald 17. a 18. srpna Méďa, 19.30. Americká komedie. Jedno pošetilé přání a problém je na světě. Oživlý plyšový medvěd a peripetie jeho majitele. V hlavních rolích Mark Wahlberg a Mila Kunis.