Kino Radnice Jablonec: 5. října - 7. října G–Force, 18.00. Dobrodružná akční rodinná komedie o partě morčat, která jako špičkově vycvičený tým tajných agentů mají osud světa ve svých prackách.

Kino Radnice Jablonec: 5. října - 7. října Návrh, 20.00. Romantická komedie o úspěšné manažerce (S. Bullock), která se pod hrozbou deportace do rodné Kanady hbitě zasnoubí se svým nic netušícím asistentem.

Kino Junior Jablonec: 5. října - 7. října Home, 17.30. V unikátním dokumentu o planetě Zemi se „z ptačí perspektivy“ vydáme na cestu kolem světa do těch nejúžasnějších, ale také nejponičenějších krajin.

Kino Junior Jablonec: 5. října - 7. října Milenci, 20.00. Romantické drama o složitostech vztahů a lásky s J. Phoenixem, G. Paltrow a V. Shaw v hlavích rolích.

Kino Alfa Desná: 7. října Transformers – Pomsta poražených, 17.00. Na začátku příběhu jsou Autoboti. Čím více obřích robotů sem přichází, tím zjevnější je nesporná role Transformerů v daleké historii samotné planety Země. Na Autoboty i obyvatele Země čeká nové nebezpečí. Padlý vůdce Decepticonů Megatron se vrací ze záhrobí a přináší s sebou prastaré zlo z té nejpradávnější historie samotných Transformerů.

Kino Železný Brod: 6. října Operace Dunaj, 17.30. Když do hospody, tak tankem…Lidovka „Ta naše hospoda je pěkně stavěná“ hostům v malé české hospůdce pořádně zhořkla poté, co do ní naboural tank. Zbloudilý a zastaralý polský vehikl, účastník srpnové invaze nepřátelsky naladěných spřátelených vojsk. Příběh z 21. srpna 1968, který měl nečekaně zábavný rozměr. Hrají: Jiří Menzel, Eva Holubová, Maciej Stuhr, Jaroslav Dušek, Boleslav Polívka, Martha Issová, Jan Budař, Zbigniew Zamachowski a další.

Kino Jas Tanvald: 7. října Jánošík – pravdivá historie, 18.00. Nový koprodukční historický velkofilm. Příběh o lásce, přátelství, a o hledání štěstí. V hlavní roli Václav Jiráček a Ivan Martinka. Film bude promítán v digitální kvalitě.