Kino Radnice Jablonec: 21. květen Báječný hotel Marigold,17.30. Hvězdná sestava noblesních důchodců (J. Dench, T. Wilkinson, Bill Nighy, Penelope Wilton atd.) se rozhodne strávit podzim života v luxusním hotelu v Indii. Místo exkluzivního ubytování je sice čeká stárnoucí ruina, ale vtipné romantické dobrodružství v prosluněném Jaipuru může začít.

Kino Radnice Jablonec: 21., 22., 23. květen Líbáš jako ďábel,20.00. Volné pokračování romantické komedie Líbáš jako Bůh začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou definitivní minulostí a Helena (K. Magálová) s Františkem (O. Kaiser) se pokoušejí začít nový život. Ovšem pouto s tím bývalým nelze zpřetrhat jen tak jednoduše…

Kino Radnice Jablonec: 22. květen Diktátor, 17.30. Komik a mystifikátor Sacha Baron Cohen si po kazašském Boratovi a rakouském Brunovi navlékl mužný plnovous a spolu s ním masku neomezeného vládce zemičky jménem Wadiya, kterou chce ze všech sil zachránit před demokracií. Jmenuje se Aladdin a od smrti Kim Čong Ila je považován za posledního mohykána mezi diktátory…

Kino Radnice Jablonec: 23. květen Streetdance 2 (3D),17.30. Po fenomenálním úspěchu prvního dílu přichází na taneční parket kin jeho zbrusu nové pokračování. Čekají vás nové neotřelé kombinace tanečních stylů a vášnivé temperamentní souboje na tanečním parketu i v lásce.

Kino Radnice Jablonec: 24. květen Líbáš jako ďábel, 16.00. Volné pokračování romantické komedie Líbáš jako Bůh začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou definitivní minulostí a Helena (K. Magálová) s Františkem (O. Kaiser) se pokoušejí začít nový život. Ovšem pouto s tím bývalým nelze zpřetrhat jen tak jednoduše..

Kino Radnice Jablonec: 24. květen Madam Butterfly(Giacomo Puccini), 18.45. Záznam přenosu z Metropolitní opery NY. Příběh z exotického prostředí, soustředěný na dramatický osud přitažlivé hrdinky, obestřené pikantním kouzlem nepoznaného.

Kino Junior Jablonec: 24. květen Crulic cesta na onen svět,19.00. Animovaný dokument vypráví příběh Claudiu Crulice, 33letého Rumuna, který zemřel v polském vězení během protestní hladovky. Originální vizuální styl, speciální animační technika (úchvatná ruční malba, koláže atd.) a především silný příběh získal filmu řadu ocenění a vysoká hodnocení kritiků i diváků.

Kino Železný Brod: 22. květen Víla, 19.30. Dom pracuje na nočních směnách v malém hotelu blízko průmyslového přístavu Le Havre. Jedné noci dorazí do hotelu žena, která nemá žádná zavazadla ani boty. Jmenuje se Fiona a povídá Domovi, že je vílou, která mu může splnit tři přání. Dvě z jeho přání Fiona splní, poté však záhadně zmizí. Dom, který se do ní na první pohled zamiloval, po ní začíná pátrat. Hrají: Dominique Abel, Fiona Gordon, Philippe Martz, Bruno Romy.

Kino Železný Brod: 24. květen Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka,19.30. Film vychází z populárního televizního seriálu Okresní přebor. Jak sám název naznačuje, ve filmu se objeví legendami opředená postava trenéra s licencí Josefa Hnátka. Protože v samotném seriálu se tento muž vyskytoval pouze jako popel rozprášený na houslickém hřišti, rozhodli se tvůrci, že ho divákům představí i ve své živoucí podobě. Příběh celovečerního filmu je tak situován do doby jeho života a rozehrává dilema muže, pro něhož je fotbal celý jeho život. Dokonce víc než život. Titulní roli houslické persóny ztvární divadelní režisér, umělecký šéf pražského Dejvického divadla a příležitostný herec Miroslav Krobot. Hrají: Miroslav Krobot, Ondřej Vetchý, Luděk Sobota, Jaroslava Pokorná, David Novotný, Jakub Kohák, Pavel Kikinčuk, Leoš Noha, Jan Hartl, Pavla Beretová, Lukáš Langmajer, Ladislav Hampl, Petr Franěk.

Kino Jas Tanvald: 23. květen Diktátor, 19.00. Americká komedie. Po Boratovi a Brunovi je tady Aladdin, diktátor malé zemičky, kterou chce zachránit před demokracií. V hlavních rolích Sacha Baron Cohen, Anna Faris a Ben Kingsley.