Kino Radnice Jablonec: 27. května BABOVŘESKY,17.00. Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům.

Kino Radnice Jablonec: 27. května ARGO, 20.00. Geniální špionážní thriller vypráví o neuvěřitelné maskovací operaci, kterou provedla CIA před třiceti lety podařilo se jí propašovat šestici ohrožených amerických diplomatů s falešnými kanadskými pasy přes příště střežené teheránské letiště v přestrojení za štáb hollywoodských filmařů.

Kino Radnice Jablonec: 28. května ŠMEJDI, 17.00. V úterý 28. května bude po projekci filmu následovat beseda s režisérkou SILVIÍ DYMÁKOVOU a ředitelem Inspektorátu České obchodní inspekce Ústeckého a Libereckého kraje Ing. Markem Novákem. Senioři starší 65 let mají na všechny projekce filmu vstup volný! Varovný dokumentární film. Co se skrývá za předváděcími akcemi? Manipulace, nátlak, ponižování, agrese. Skryté kamery zachytily drsné pozadí předváděcích akcí pro seniory. Co se opravdu děje na populárních zájezdech s obědem zdarma? Praktiky, ze kterých mrazí.

Kino Radnice Jablonec: 28. května ROZKOŠ V OBLACÍCH, 20.00. Děj nejnovější komedie Pedra Almodóvara se odehrává v letadle mířícím do Mexika. Někde nad Mexickým zálivem se letadlo porouchá a pilotům, letušákům i pasažérům nezbývá, než si naposledy pořádně užít života…

Kino Radnice Jablonec: 29. května ROZKOŠ V OBLACÍCH,17.30.

Kino Radnice Jablonec: 29. května RYCHLE A ZBĚSILE 6, 20.00. Agentu Hobbsovi se nedaří dopadnout zločineckou skupinu, které se vždy podaří za volantem automobilů snadno a rychle zmizet. Aby se mu podařilo gang v čele s Owenem Shawem dostat do vězení, musí vyhledat Dominica Toretta a jeho tým. Výměnou za tuto službu budou Torettovi i jeho přátelům prominuty veškeré trestné činy.

Kino Radnice Jablonec: 30. a 31. května RYCHLE A ZBĚSILE 6,17.00.

Kino Radnice Jablonec: 30. května VEČER S EKMANEM, EYAL + BEHÁR, LEÓN, LIGHTFOOTEM A INGEREM,19.45.

Kino Železný Brod: 28. května SKYFALL, NO, 19.30. Píše se rok 1988 a René se vrací ze stáže v USA, kde se učil, jak dobře prodat coca colu, a hned se zapojuje do dění v rodném Chile. Povede totiž kampaň demokratických stran proti stárnoucímu despotickému generálovi… Snímek nominovaný na Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film je lehkým, místy až groteskním pohledem na osmdesátá léta a především na to, že pravda je sice jenom jedna, ale abychom ji dokázali prodat, nesmíme ji lidem říkat úplně celou.

Kino Jas Tanvald: 29. května RYCHLE A ZBĚSILE 6, 19.00. Americký nadupaný akční film. Adrenalinová jízda za volantem rychlých aut. V hlavních rolích Vin Diesel a Dwayne Johnson. Mádeži do 12 let nepřístupno.