Kino Junior Jablonec: do 4. května: Sicko, 17.30. Michael Moore, režisér kontroverzních snímků Bowling for Columbine a Fahrenheit 9/11, si ve svém novém filmu bere na mušku americký zdravotnický systém.

Kino Junior Jablonec: do 4. května: 4 měsíce, 3 týdny a 2 dny, 20.00. Klasicky vystavěný komorní film o jednom potratu a dvou dívčích duších, získal ocenění - Zlatou Palmu v Cannes 2007.

Kino Radnice Jablonec: do 7. května: Horton, 17.30. Příběh o milém slonovi, který jednoho dne zaslechne volání o pomoc z malého zrnka prachu, ve kterém je ukryté celé městečko. Tvůrci Doby ledové přicházejí se zbrusu novou pohádkou pro děti i dospělé.

Kino Radnice Jablonec: do 7. května: Kuličky, 20.00. Povídkový film o tom, jak ženy manipulují s muži. Začíná to už v dětství na hřišti a nekončí ani po smrti. Postupem let se ženský mechanismus manipulace rozvíjí, formuje, zraje až dospěje k dokonalosti.

Kino Radnice Jablonec: 3. a 4. května: Horton, 15.30. Tvůrci Doby ledové přicházejí se zbrusu novou pohádkou pro děti i dospělé.

Kino Jas Tanvald: 5. května: Reportér v ringu, 19.00. Americké drama. Strhující příběh bývalého boxera, který skončil na ulici. V hlavních rolích Samuel L. Jackson a Josh Hartnett.

Kino Jas Tanvald: 7. května: Jumper, 19.00. Americký dobrodružný sci-fi film. Napínavý příběh mladíka, který u sebe objevil schopnost teleportace. V hlavních rolích Hayden Christensen a Samuel L. Jackson. Mládeži přístupno.