Kino Radnice Jablonec: 25. září - 1. října Stars Wars: Klonové války, 17.30. Galaxií se šíří ničivá vlna Klonových válek a udatní rytíři řádu Jedi dělají všechno pro to, aby znovu nastolili řád a mír. Star Wars v úžasném provedení 3 D animace.

Kino Radnice Jablonec: 25. - 28. září Rolling Stones, 20.00. Kouzlo, talent a ohromnou energii Rolling Stones zachytil M. Scorsese spolu s desítkou elitních kameramanů během turné v roce 2006. Vychutnejte si hutné tóny v Dolby Digital!

Kino Radnice Jablonec pro děti: 27. a 28. září Pane, k princeznám se nečuchá, 15.30. Pásmo animovaných pohádek a příběhů o dvou nezbedných medvídcích od Kolína.

Kino Junior Jablonec: 25. - 28. září Funny Games, 20.00. Psychologický thriller v němž spokojenou rodinku v luxusním venkovském sídle navštíví krutá dvojka psychopatických mladíků. Průzkum dnešní brutální společnosti a vlivu násilí na kulturu.

Kino Jas Tanvald: 26. září Hancock, 19.00. Americká akční komedie. Existují hrdinové… Existují superhrdinové… A pak je tu Hancock. V hlavních rolích Will Smith a Charlize Theronová.

Kino Jas Tanvald: 29. září Akta X : Chci uvěřit, 19.00. Americký sci-fi thriller. Pravda je tam uvnitř. Další záhadný případ dvojice agentů FBI, známých ze slavného TV seriálu. V hlavních rolích David Duchovny a Gillian Andersonová.

Kino Železný Brod: 25. září Letopisy Narnie: Princ Kaspian, 17.30. Všechno, co jste dosud znali, se navždy změnilo. Skříň je pryč… Bílá čarodějnice je mrtvá…a Aslana už přes tisíc let nikdo neviděl. Petr, Zuzana, Edmund a Lucinka jsou vtaženi zpátky do Narnie, která se ale od té, kterou poznali, velice liší. Po bojištích obcházejí noví nepřátelé a narnijská stvoření se ocitají na pokraji vyhubení. Rodinný film v českém znění.