Kino Radnice Jablonec: do 10. prosince Vy nám taky, šéfe, 18.00 a 20.00. Vy nám taky, šéfe! se odehrává v prostředí prestižní reklamní agentury Mráz Media, vedené schopným managerem Ivanem Mrázem, který právě nabírá nové zaměstnance do svého týmu (Václav Vydra). Film vypráví příběh několika lidí, kterým zdánlivě sama od sebe spadne do klína neočekávaná životní příležitost. Účetní v důchodu Karlička (Iva Janžurová), pubertální textař Miki (Ladislav Hampl), mimoidní grafik Kamil (Pavel Šimčík), mladá manažerka Tereza (Sandra Nováková), i jejich šéf, neambiciózní flákač a příležitostný herec Leo (Jan Zadražil) neměli ještě donedávna ani tušení, že by na nějakém podobném „atraktivním“ místě mohli vůbec kdy pracovat. A také nemají tušení jak to v takové reklamce vlastně chodí. Partě „loserů“ se zdánlivě nabízí životní šance. Když zjistí, že všechno je úplně jinak, boj o vysněnou práci pro ně teprve začíná.

Kino Junior Jablonec: do 10. prosince 2 dny v Paříži, 17.30. Romantická komedie o výletu francouzské fotografky (Julie Delpy) a amerického návrháře interiérů do Evropy.

Kino Junior Jablonec: do 10. prosince 12, 19.30. 12 porotců rozhodujících o osudu teenagera, který údajně zabil svého otčíma v režii Nikity Michalkova. Cena diváků na MFF v K. Varech 2008.

Kino Jas Tanvald: 10. prosince Max Payne, 19.00. Americký akční thriller. Zbavit New York špíny není čistá práce. V hlavních rolích Mark Wahlberg a Mila Kunisová.12. prosince Tropická bouře, 19.00. Americká bláznivá komedie. Parodie na všechny možné válečné filmy. V hlavních rolích Ben Stiller, Robert Downey Jr. a Jack Black.

Kino Železný Brod: 11. prosince Vesmírní opičáci, 16.30. První člověk ve vesmíru byl Gagarin, šimpanz Ham je zatím poslední … doufejme, že se vrátí! Hravé mimozemské dobrodružství se skvělou animací. Včeském znění: Martin Písařík, Vojta Kotek, Lucie Vondráčková a další.