Kino Radnice Jablonec: do 21. ledna Kdopak by se vlka bál, 18.00. Rodinný film, dětský horor, dospělá romance a pohádka o Červené Karkulce.

Kino Radnice Jablonec: do 21. ledna Labyrint lží, 20.00. Akční špionážní thriller.

Kino Junior Jablonec: 19. ledna – 21. ledna Anglické jahody, 17.30. Osudový milostný příběh mladých lidí z horkého srpna 1968.

Kino Junior Jablonec: 19. ledna – 21. ledna Chaotická Ana, 20.00. Mystický film kultovního španělského režiséra Julia Medema.

Kino Jas Tanvlad: 19. ledna Anglické jahody, 19.00. Nové české drama reřiséra Vladimíra Drhy. Příliš horký srpen 1968. V hlavních rolích Viktor Preiss, Pavla Tomicová a Nina Divíšková.

Kino Alfa Desná: 28. ledna Madagaskar 2, 17.00. Lev Alex a jeho zvířecí přátelé – zebra Marty, žirafák Melman a hrošice Glorie - stále tvrdnou na Madagaskaru, ale chystají se co nejdříve zvednout kotvy a vrátit se zpátky do zoo v Central Parku v New Yorku. Samozřejmě ne všechno jde podle plánů a celá zvířecí parta skončí kdesi uprostřed africké divočiny. A tady Alex narazí na své divoké příbuzné. Shledání ale není zrovna veselé, protože lev, který byl v zoo rozmazlovaný, si respekt svých drsných soukmenovců vybojuje jen těžko. Madagascar 2 nejspíš nepřijde s žádnou zásadní změnou. Podle všeho to vypadá, že nás čeká zase jednoduchý příběh, dětsky stylizovaná animace a více či méně povedené fóry.