Kino Radnice Jablonec: 25. ledna – 28. ledna Lovecká sezona 2, 18.00 a 20.00. Animovaná komedie pro celou rodinu.

Kino Radnice Jablonec: 24. ledna Orfeus a Euridika. Přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku. Pokladna otevřena od 17.30 hodin a vstup do sálu od 18.15. Předpokládaná délka představení je jeden a půl hodiny bez přestávky. Vstupné: 300 korun.

Kino Radnice Jablonec pro děti: 25. ledna Vláček Kolejáček, 16.00. Pásmo animovaných pohádek a příběhů.

Kino Junior Jablonec: 22. ledna – 25. ledna Temný rytíř, 17.00. Batmanův boj se zločinem je čím dál tím riskantnější.

Kino Junior Jablonec: 22. ledna – 25. ledna Tokio!, 20.00. Tři krátké fantastické filmy volně inspirované Tokiem. Tokio! je symfonií tří odlišných rytmů reflektujících obraz této jedinečné metropole. Interior Design je surrealistická bajka mladého páru, který se přistěhoval do Tokia, aby našel svou budoucnost. Chlapcovy ambice jsou jasné - chce točit filmy. Dívka pluje bez kontroly svým životem. Oba se pomalu potápějí do tohoto obrovského velkoměsta. Vše se změní, když se osamocená dívka začne měnit. Hovno - Záhadný muž šíří svými iracionálními a provokativními činy paniku na ulicích Tokia. „Nestvůra kanálů“, jak mu říkají media, zvedla vlnu odporu. Nakonec je polapen a souzen soudem stejně podivným jako je on sám. Třesoucí se Tokio - Hrdinou snímku je hikikomori - jako mnoho dalších Japonců se rozhodl zrušit kontakt s venkovním světem. Když však v jeho bytě omdlí dívka, která mu donáší pizzu, stane se něco neuvěřitelného - zamiluje se. Dokáže překročit hranici, jež ho dělí od okolního světa?

Kino Jas Tanvald: 26. ledna Rallye smrti, 19.00. Americký akční film. Kdo přežije, vyhraje. Brutální automobilové závody na život a na smrt. V hlavní roli Jason Statham.