Kino Radnice Jablonec 17. března Fair play,10.00. Mladičká sprinterka Anna se stává členkou Střediska vrcholového sportu a ke splnění kvalifikačního limitu pro postup na olympijské hry jí má pomoci i státem řízený doping.

Kino Radnice Jablonec 17. března Focus, 17. 30. Romantická komedie o dvou podfukářích, kteří se nezávisle na sobě snaží obrat miliardáře.

Kino Radnice Jablonec 17. března Vybíjená, 20.00. Groteska o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí, natočená podle bestselleru Michala Viewegha.

Kino Radnice Jablonec 18. března Padesát odstínů šedi, 17. 00. Milostný příběh plaché studentky a úspěšného byznysmena odkrývá tabuizované kouty erotiky. Natočeno podle světového bestselleru.

Kino Radnice Jablonec 18. března Chappie, 20.00. Snímek o prvním robotovi se schopností samostatného myšlení a vnímání, který začne být vnímán jako hrozba a je nutné ji zničit.

Kino Radnice Jablonec 19. března Popelka, 17. 30. Nová verze klasického příběhu, nechybí kouzelná víla kmotřička a přátelská zvířátka.

Kino Radnice Jablonec 19. a 20. března Rezistence,20.00. V druhém díle série Divergence hlavní hrdinka Tris pokračuje v boji s nelítostným systémem i se svými vlastními démony, a to v době, kdy je společnost na pokraji války.

Kino Radnice Jablonec 20. března Popelka, 15.00 a 17.30.

Kino Junior Jablonec 17. března Perný den, 17. 30. Kultovní film natočený hudební skupinou The Beatles v dobách její největší slávy.

Kino Junior Jablonec 17. března Tři srdce, 20.00. Mark nestihne poslední vlak do Paříže, potká Sylvii, se kterou stráví noc. Nečekaná srdeční příhoda zabrání jejich dalšímu setkání. Později potkává Mark v práci Sophii , která se stává jeho ženou, aby zjistil, že Sylvie je její sestra.

Kino Junior Jablonec 18. března S láskou Rosie, 10.00. Romantická komedie plná omylů a chyb, které prostě děláme, ať se snažíme jakkoliv.

Kino Junior Jablonec 18. března Kobry a užovky, 17.30. Vyprávění o lidech, kteří ze zoufalství své existence kupí chybu za chybou, přičemž podléhají vlastním představám o krásném životě.

Kino Junior Jablonec 18. března Naslepo, 20.00. Tajné dramaturgické překvapení!

Kino Junior Jablonec 19. března Cestou necestou, 16.00. Filmový minifestival v rámci veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour.

Kino Junior Jablonec 19. března Proti přírodě, 20.00. Přímočarý a humorný portrét muže, který se touží vymanit ze zajetých kolejí. Snímek poskytne pohled do drsné norské krajiny a do hlavy třicátníka Martina, mladého otce a manžela.

Kino Junior Jablonec 20. března Nanga Parbat, 17.30. Drama o nejslavnějším horolezci všech dob, Reinholdovi Messnerovi a jeho bratrovi, který zahynul na hoře Nanga Parbat v roce 1970.

Kino Junior Jablonec 20. března Divočina, 20.00. Žena s nulovou zkušeností s divokou přírodou se rozhodne úplně sama zdolat 1770 km dlouhou vysokohorskou trasu nejdelší a nejdivočejší stezku v Americe.

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald 18. března Vzkříšení démona,19.00. Americký horor. Co se stane, když skupina vědců, chce přivést zpět k životu mrtvé tělo.

Kino Železný Brod 17. března Fénix, 19.30. Bývalá úspěšná zpěvačka Nelly se vrací z koncentračního tábora se znetvořeným obličejem a po plastické operaci se postupně stává svojí vlastní dvojnicí. Thriller z poválečného Berlína.

Kino Železný Brod 18. března Taiwan Ilha Formosa Nádherný ostrov, 18.00. Autentické vyprávění o putování po Taiwanu doplněné fotografiemi v podání slečny Hany Kortánové ze Železného Brodu.