Kino Radnice Jablonec: 14. července ŽIVOT JE ŽIVOT, 10.00. Ondřej Vetchý a Simona Stašová jako manželský pár řeší v komedii Život je život milostné a životní eskapády svých tří dcer, ale především svoje vlastní. Za snímkem stojí autoři úspěšné veselohry Láska je láska, oproti „Lásce" ale „Život" slibuje více humoru, fantazie a bláznivých situací. Jak už to tak v životě bývá.

Kino Radnice Jablonec: 14. července TERMINÁTOR GENISYS, 17.00. Návrat do roku 1984 v jiném pojetí – Sara Connorová není vyděšená servírka, společnost jí dělá stroj s lidskými rysy. Počítačový systém Skynet chce přesto zabránit tomu, aby se lidstvo dočkalo růžové budoucnosti.

Kino Radnice Jablonec: 14. července DALEKO OD HLUČÍCÍHO DAVU, 20.00. Filmová adaptace slavného románu Thomase Hardyho o krásné a svobodomyslné ženě starající se v době viktoriánské Anglie o vlastní statek. Když do jejího života vstoupí mladý seržant, probudí v ní vášeň, která se stane osudnou nejen jí.

Kino Radnice Jablonec: 15. července MIMONI, 17.30. Proč vlastně ti žluťoučcí a k sežrání roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P? Odpověď přináší animovaná komedie, která z nich konečně a především zcela zaslouženě dělá hlavní postavy jejich vlastního příběhu.

Kino Radnice Jablonec: 15. července TERMINÁTOR GENISYS, 20.00.

Kino Radnice Jablonec: 16. a 18. července ANT-MAN, 17.30. Pokračování fenomenální řady marvelovských comicsových dobrodružství. Bývalý zloděj vybavený pozoruhodnou schopností zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství, skrývající se v jeho úžasném obleku.

Kino Radnice Jablonec: 16. července BEZ KALHOT XXL, 20.00. Film začíná tři roky poté, kdy Mike (Channing Tatum) ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním, dech beroucím představení, a udělat tak tlustou čáru za minulostí.

Letní kino Jablonec: 14. července HODINOVÝ MANŽEL, 21.45. Čtyři plavci – hráči vodního póla se po prohraném zápase octnou na dně. Ti zoufalci i na dně bazénu dokonce bydlí. Aby se zachránili, zkusí provozovat živnost „hodinový manžel" a opravují domácnosti rozličným dámám…

Letní kino Jablonec: 15. července TEMNÉ KOUTY, 21.45. Minulost je minulostí… Dokud tě nedostihne. Sedmiletá Libby Day (Charlize Theron) jako jediná přežila brutální masakr své rodiny. Mysteriózní thriller je adaptací knižního bestselleru slavné spisovatelky Gillian Flynn (Zmizelá). V hlavní roli exceluje držitelka Oscara za film Zrůda, Charlize Theron.

Letní kino Jablonec: 16. července LIMONÁDOVÝ JOE ANEB KOŇSKÁ OPERA, 21.45.

Kino Jas Tanvald: 15., 17. a 18. července JURSKÝ SVĚT, 20.00. Americký rodinný dobrodružný velkofilm. Jurský park se otvírá.

Kino Jas Tanvald: 17. a 18. července MIMONI, 18.00. Americká animovaná rodinná komedie. Veselé příběhy malých žlutých Mimoňů, které známe z filmu Já, padouch 1. a 2