Kino Radnice Jablonec: 11. dubna RIO 2, 17.30. Nové rodinné animované dobrodružství vzácných modrých papoušků Blue a Perly. Ti se tentokrát spolu se svými rozvernými potomky vypraví z Ria na dobrodružný výlet do amazonské džungle…

Kino Radnice Jablonec: 11. dubna 10 PRAVIDEL JAK SBALIT HOLKU, 20.00. Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé.

Kino Radnice Jablonec: 12. a 13. dubna RIO 2, 15.00.

Kino Radnice Jablonec: 12. dubna 10 PRAVIDEL JAK SBALIT HOLKU, 17.30.

Kino Radnice Jablonec: 12. dubna NOE, 20.00. Konec světa právě začíná Svět už zachránila řada hrdinů, ale on byl první. Noe. Režisér Darren Aronofsky, tvůrce Černé labutě a dalších výjimečných filmů stvořil výpravné katastrofické drama, které vám odvypráví jednu z nejstarších legend lidstva tak, jak jste ji asi ještě neslyšeli.

Kino Radnice Jablonec: 13. a 14. dubna JUSTIN BIEBER'S BELIEVE, 17.30. Hudební film o vyprodaném celosvětovém turné „BELIEVE" Justina Biebra. Kromě koncertní show a jeho největších hitů odhalí filmaři zákulisí Justinových koncertů a nahlédnou do jeho života mimo jeviště.

Kino Radnice Jablonec: 13. dubna GRANDHOTEL BUDAPEŠŤ, 20.00. Nový film skvělého Wese Andersona (Život pod vodou, Až vyjde měsíc) nabízí šestihvězdičkovou zábavu, která žánrově plynule přechází mezi akční komedií, dramatem, romancí, detektivkou i groteskou, to vše v odzbrojujícím tempu, které pomáhají udržovat jak režisérovi oblíbení herci (Bill Murray, Jason Schwartzman, Adrien Brody), tak i hvězdní „nováčci" (Jude Law, Ralph Fiennes, Saoirse Ronan, Willem Dafoe a další). Přidejte k tomu bezbřehou režisérovu invenci, díky níž si ani na chvíli nemůžete být jistí, co vás v další vteřině čeká, a vyjde vám, že opominout tenhle originální a zábavný film by byla přímo grandiózní chyba.

Kino Junior Jablonec: 11. a 12. dubna DĚTSKÁ SCÉNA 2014, 16.00. Otevřená divadelní přehlídka dětských divadelních souborů s postupem na celostátní přehlídku.

Kino Junior Jablonec: 13. dubna KRTEK A OSLAVA, 16.00.

Kino Junior Jablonec: 13. dubna POJEDEME K MOŘI, 17.30. Vydařený režijní debut Jiřího Mádla vypráví příběh očima jedenáctiletého Tomáše, který se chce stát filmařem. Film pro celou rodinu a pro ty, kteří neztratili dar dětského pohledu na svět – dětsky upřímný, hravý, spontánní, humorně vyprávěný, ale dotýkající se tvrdé životní reality.

Kino Junior Jablonec: 13. dubna YVES SAINT LAURENT, 20.00. Životopisný snímek o jednom z nejznámějších módních návrhářů. Paříž, leden 1958. Yves Saint Laurent je ve věku teprve 21 let požádán, aby dohlížel nad módním domem nedávno zesnulého Christiana Diora. Vzápětí představuje svou první módní kolekci a seznamuje se s Pierre Bergém, jeho budoucí láskou a celoživotním partnerem…

Kino Železný Brod: 11.dubna ONA, 19.30. Děj se odehrává v Los Angeles v nedaleké budoucnosti. Theodore se živí psaním dojemných osobních dopisů pro druhé. Se zlomeným srdcem po ukončení dlouhého vztahu se začne zajímat o nový operační systém, který představuje zcela unikátní a intuitivní bytost. Seznamuje se tak se „Samanthou", umělou inteligencí s milým ženským hlasem, která má zajímavé postřehy, je citlivá a překvapivě vtipná. Jejich přátelství se tak postupně mění ve skutečnou vzájemnou lásku…

Kino Železný Brod: 12.dubna PŘEŽIJÍ JEN MILENCI, 19.30. Adam je talentovaný hudebník a žije v Detroitu. Zoufalý z toho, kam ten svět spěje, čím dál častěji přemýšlí o sebevraždě. V Tangeru žije jeho tajemná, stylová přítelkyně Eva, která miluje poezii. Adamovi i Evě je více než tisíc let. Před několika staletími se dohodli, že kvůli čerstvé krvi nebudou zabíjet lidi a dobývat ji budou v nemocnici. Není to tak dávno, co se rozhodli žít odděleně. Moc dlouho jim to ale nevydrželo… Jim Jarmusch je zpět!

Kino Jas Tanvald: 11. a 12. dubna RIO 2, 17.00. Americký animovaný rodinný film. Vítejte v džungli! Nové příhody modrých papoušků a jejich zvířecích přátel.

Kino Jas Tanvald: 11. a 12. dubna 10 PRAVIDEL JAK SBALIT HOLKU, 19.00. Nová česká komedie režiséra Karla Janáka (Snowboarďáci, Rafťáci). Příběh mladého studenta, kterému se přátelé a jeho otec snaží získat dívku jeho snů. V hlavních rolích Matouš Ruml, Miroslav Donutil a Jakub Prachař.