Kino Radnice Jablonec: 24. července V HLAVĚ, 15.00 a 17.30. Animovaná cesta oscarového režiséra Petea Doctera (Vzhůru do oblak, Příšerky s.r.o.) do hlavy jedenáctileté Riley, která se musí vyrovnat se stěhováním své rodiny. Jak se Radost, Strach, Vztek, Nechuť a Smutek vyrovnají se zmatkem, který vypukl na Hlavním velitelství? Velmi očekávaná Pixarovka s muzikálovým předfilmem.

Kino Radnice Jablonec: 24. července PAPÍROVÁ MĚSTA, 20.00. Po filmu Hvězdy nám nepřály další snímek natočený podle románu Johna Greena. Hrdinou příběhu je normální, trochu bojácný kluk, který má od dětství rád svou nespoutanou sousedku Margo. Film je dobrodružnou výpravou za záhadným zmizením Margo a možná také za velkou láskou.

Kino Radnice Jablonec: 25. července V HLAVĚ, 15.00.

Kino Radnice Jablonec: 25. července BEZ KALHOT XXL, 17.30. Film začíná tři roky poté, kdy Mike (Channing Tatum) ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním, dech beroucím představení, a udělat tak tlustou čáru za minulostí.
Kino Radnice Jablonec: 25. července DOMÁCÍ PÉČE, 20.00. Obětavá zdravotní sestra Vlasta (Alena Mihulová) při své práci na jihomoravském venkově ošetřuje spoustu rázovitých místních pacientů. Když se však dozví, že sama potřebuje pomoc, musí ji začít hledat mimo prostředí, které zná. Díky dceři jednoho z pacientů (Tatiana Vilhelmová) a její esoterické mentorce (Zuzana Krónerová) začíná objevovat svět alternativního léčení a díky němu snad i sebe samu… To vše k velké nelibosti manžela Ladi (Bolek Polívka).

Kino Radnice Jablonec: 26. července V HLAVĚ, 17.30.

Kino Radnice Jablonec: 26. července BEZ KALHOT XXL, 20.00.

Letní kino Jablonec: 24. července DO KINA S HENRIM od 18.00 WARM-UP PARTY, 21.30 film podle výsledku hlasování. VEČER DO KINA, RÁNO PRO MILIARDY v Letním kině Jablonec. Promítají pro všechny hráče Eurojackpotu. Hlasujte na: www.eurojackpot.sazka.cz/letni-kina a rozhodněte, co se bude promítat: Donšajni, John Wick, Mortdecai: Grandiózní případ, S láskou, Rosie, Samotáři, Vlk z Wallstreet.  Od 18.00 WARM-UP PARTY, od 21.30 projekce filmu. V areálu bude k poslechu i tanci hrát DJ Subgate! Dále se můžete těšit na soutěže, fotostěnu, koktejlový bar, občerstvení a Sazka koutek! Vsaďte si 1 sloupeček Eurojackpotu ve své oblíbené trafice nebo až na místě a získejte vstup pro 2 osoby zdarma ;-)
Letní kino Jablonec: 25. července BOJOVNÍK, 21.30. Billy Hope (Jake Gyllenhaal) je profesionální boxer. Jeho kariéra dosáhla vrcholu ve chvíli, kdy se stal šampiónem velterové váhy. Pocit vítězství mu však zhatí rodinná tragédie a život se mu náhle začne rozpadat na kusy. Zdá se, že nejtěžší boj ho teprve čeká.

Letní kino Jablonec: 26. července DIOR A JÁ, 21.30. Otevřete dveře do mýty opředeného světa módního domu Christian Dior. Film propojuje každodenní intenzivní pracovní shon světa vysoké krejčoviny s tajemnými ozvěnami minulosti ikonické značky, a zároveň představuje poctu všem, kdo věrně slouží módní vizi za účasti hvězd showbyznysu.

Kino Jas Tanvald: 24. a 25. července PÍRKOVO DOBRODRUŽSTVÍ, 18.00. Francouzský animovaný rodinný film. Dobrodružství malého ptačího sirotka a jeho kamarádů. Hurá do Afriky!

Kino Jas Tanvald: 24. a 25. července DOMÁCÍ PÉČE, 20.00. Nová česká lidská komedie.