Oblíbený bavič Miroslav Donutil zavítá se svým zábavným pořadem Cestou necestou do libereckých Lidových sadů ve středu 17. října. One man show má tři části Na cestách, Na lovu a Kamarádi, blízcí a známí.Pořad začne v 19 hodin ve velkém sále. Herce bude doprovázet orchestr Karla Vágnera.

Miroslav Donutil je členem činohry Národního divadla v Praze. Je ceněn zejména jako nadaný komik a vypravěč.

Jiří Suchý prý nazval baviče klaunem z Boží milosti a prohlásil, že jeho Truffaldino v Goldoniho Sluhovi dvou pánů způsobil, že se v Národním divadle i se vším publikem opravdu nekontrolovaně řehtal, což se mu stává opravdu málokdy.

MIROSLAV DONUTIL: CESTOU NECESTOU

one man show o třech částech

Kdy: středa 17. října od 19 hodin

Kde: Lidové sady, Liberec

Vstupenky:

290 Kč, 330 Kč, 370 Kč

Sehrál mnoho nezapomenutelných filmových rolí, nelze ani všechny vyjmenovat… V poslední době ho mohla veřejnost vidět například v Románu pro ženy, Nudě v Brně, Želary, Pelíškách, Románu pro muže, Četnických humoreskách a mnoha dalších.

Co se dalších one man show týká. V minulých letech bavil Miroslav Donutil své příznivce i dalšími: Já na co chci odpovím, Ptejte se mě na co chcete, Furt ve střehu a Pořád se něco děje. Vstupenky na jeho aktuální one man show Cesto necestou v Liberci si diváci mohou zakoupit v předprodeji za 370 Kč, 330 Kč, 290 Kč na pokladně Lidových sadů nebo na telefonním čísle 482 710 649.

Ti diváci, kteří se nedostanou na liberecké představení mají možnost toto představení slyšet na CD nosiči, protože existuje živá nahrávka této one man show.

SOUTĚŽ

Soutěžte s Deníkem a vyhrajte vstupenky na aktuální one man show Cestou necestou Miroslava Donutila, kterou přiveze ve středu 17. října do libereckých Lidových sadů.

Jakou roli sehrál Miroslav Donutil ve filmu Román pro ženy podle knihy Michala Viewegha.

a) Václav Hrubeš

b) Cyril Novák

c) Žemla

Správné odpovědi posílejte na emailovou adresu hana.langrova@denik.cz. Do emailu nezapomeňte připsat své celé jméno.