Jednalo se o jeden ze čtyř společenských večerů pořádaných v průběhu roku, které se občanskému sdružení již několik let daří realizovat. "Vzhledem k opravdové výjimečnosti našich akcí bývají v některých termínech i mnoho dní dopředu vyprodány a sjíždějí se na ně návštěvníci z okolních i vzdálenějších míst," konstatovalVladimír Vlášek, předseda Občanského sdružení Stardust.

V čem je tento večer výjimečný a jiný než podobné společenské akce? Hlavním magnetem je velký swingový orchestr pod vedením Vladimíra Vláška se svými sólisty a talentovanými zpěváky Lucií Jarešovou a teprve šestnáctiletým Štěpánem Růžičkou) stylově interpretující populární swingové melodie let třicátých až padesátých minulého století.

Jedná se o multigenerační pořad, kde se na parketu setkají nezřídka i tři generace příznivců této společenské zábavy.Hostem dubnového večera byla skupina klasického stepu „Konstelace“ z Pardubic, která pod vedením paní Olgy Heřmanové vystoupila se svojí choreografií za „živého“ doprovodu orchestru.