Jediný člověk s akustickou kytarou a na podiu se začnou dít věci. Během chvilky za pomoci elektronických ,,mašinek“ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely, ve které nechybějí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor.

Honza Ponocný, muzikant s bezmála dvacetiletou profesionální zkušeností, se pokusil zkusit to jinak a stal se tak jednou z nejzajímavějších hudebních událostí poslední doby. Je neuvěřitelné, jak může jednočlenná kapela znít. Undergroundové písničkářství Felix The Cat, trocha psychedelie Washaway, naléhavá atmosféra Wonderland Ave 3, pinkfloydovské Stormy Gray či Don´t Look Back znějící jako skladba pro americký kriminální seriál…

Honza Ponocný se jako kytarista podílel na více než 40-ti CD, produkovval několik platinových CD pro firmu Universal, má za sebou spolupráci s řadou špičkových hudebníků např. Steve Walsh, Jean Couture, John Riley, Ivan Kral atd….

Jeho písně nahráli například: Ewa Farna, Anna K., Lenka Dusilová, H. Ze'tová, Lenka Filipová, I. Csáková, V. Jelínek, H. Vondráčková, Goodfellas, Václav Koubek, Laura a její tygři, Ivan Hlas, Ridina Ahmed, Aneta Langerová, John Riley, Lucien Zell, Jean Couture, Bradley Stratton a další.

Jako hudebník se podílel na několika desítkách CD. Živě vystupoval např. 9 let s Ivanem Hlasem, nebo s Annou K., v polovině devadesátých let založil skupinu Circus Praha, ve které zpíval americký zpěvák Bradley J. Stratton, a která vydala dvě alba u firmy Universal.

V současné době vystupuje kromě sólového projektu s názvem Circus Ponorka s Mekym Žbirkou a Václavem Koubkem. Napsal hudbu k celovečernímu filmu režiserky Alice Nellis: Mamas a Papas, k filmu Vaterland (premiéra srpen 2004) s Karlem Rodenem v hlavní roli, píše hudbu do připravovaného filmu o Exupérym.