Na podia v areálu TJ Sokol fotbal Zásada se chystají hudební kapely, aby mohly celý večer hrát pro všechny příznivce dobré hudby.

Na letošní rok přijedou kapely, které již na festivalu v minulém roce vystupovali, ale také novinky i když na hudebním poli žádnými novinkami nejsou.

Mezi největší kapely můžeme počítat Těla z Liberce, kteří jsou známi svými písničkami z rádií po celé zemi. Velkým miláčkem publika je také skupina World Roxette Tribute band. která také letos potvrdila svoji účast, dále se můžete těšit na  AC / DC revival, Wanastovi Wjecy revival, Kabát tribute, MANIAC (Bonebroke), The Broken Dam, Wretched beauty, John Silver a SEASON CRACK.

Jak vzpomíná hlavní organizátor tohoto festivalu na lońský ročník a předseda místního fotbalového klubu, Miroslav Princ?

„Druhému ročníku hudebního festivalu ZasTenRock v areálu zásadského fotbalového hřiště přálo počasí. Tropický víkend s teplotami nad 30 stupňů přilákal do areálu téměř patnáct stovek návštěvníků! Lońský ročník se nesl ve znamení revivalových kapel, z osmi účinkujících kapel jich bylo pět. Hrálo se na dvou pódiích, každá kapela se představila v hodinovém setu a pódia se střídala, aby nevznikaly prodlevy při přípravě kapel. Celý večer se nesl ve velice dobré atmosféře.  Akce se připravuje dlouho dopředu a stojí pořádající nemalé úsilí, musím tímto poděkovat především našim partnerům za pomoc. Bez nich bychom to uspořádat nemohli. Je potřeba jim všem poděkovat včetně lidí z fotbalového klub v Zásadě," uvedl Mirek Princ.

"Na letošní ročník se chystáme dlouho dopředu, musíme se připravit na vše a vyladit chyby z lońského roku, vylepšujeme areál, zajišťujeme občerstvení, v areálu by mělo být až 20 píp na pivo, více stánků s občerstvením, stánky s doplňkovým prodejem, nezapomněli jsme ani na hygienu a bude rozšíření toalet, chystáme stanové městečko a bohatý doplňkový program, aby vše bylo ještě na lepší úrovni. Hlavně doufáme, že nám bude přát počasí a všichni si letošní festival užijeme," dodává.