„Společně budeme nejen degustovat, ale i povídat si o tradici novodobého svátku Valentýn. Dozvíte se také několik zaručených typů na drinky a pokrmy s afrodiziakálními účinky,“ zvou zdejší someliéři.

Vítáni jsou zamilované dvojice i single milovníci moravských vín. Dojde i na zajímavé Valentýnské soutěže, pozvěte s sebou i své múzy, budete je potřebovat.

„Společně budeme degustovat vybraná ANNOVINA z moravských i světových vinohradnických luhů a hájů vhodná pro valentýnské radovánky a masopustní veselí,“ přibližují organizátoři.

Vítáni jsou účastníci v maskách pro karnevalové a valentýnské veselí a s masopustními pochoutkami.

Degustací zájemce provede Petr Krejčík, sommelier Domu Vína ANNOVINO. Ochutnávaná vína si můžete na místě zakoupit se slevou dvacet procent.

Místo, kterých je celkem 50, si můžete předem rezervovat e-mailem: vinoteka@dum-vina.cz nebo telefonicky na čísle: 602 373 813 či 483 312 843. Vstupné je 200 korun.

Po celý únor platí zvláštní akce Víno za hubičku. Přijďte s partnerem do Domu vína ANNOVINO, kupte si dvě láhve, dejte si u kasy polibek a třetí láhev dostanete k tomu jako dárek. Platí však pro produkty, na něž není akční sleva.