Dotklo se to i libereckého orchestru Big’O’Band plného vynikajících muzikantů, kteří svou energii rozdávají na plesech, vlastních koncertech, slavnostech, večírcích či svatbách.

„Naprosto chápeme a respektujeme rozhodnutí vlády o přísných opatřeních, nicméně nemáme ve zvyku sedět a plakat nad něčím, co nemůžeme ovlivnit. My chceme něco dělat! Chceme rozdávat dál energii našim fanouškům, přátelům, lidem v celé republice, Evropě, Zemi či vesmíru,“ vyjádřil se k aktuální situaci kapelník Marek Ottl.

Právě on stojí za myšlenkou uspořádání prvního on-line plesu Big’O’Bandu, který si budou moci nejen fanoušci vychutnat prostřednictvím sociálních kanálů Facebook, Instagram, YouTube v pátek 20. března od 20 hodin. „Díky přátelům z branže, jmenovitě THT music, mistru zvuku Michalu Brůnovi, Michalu Jursíkovi, INAGO Digital a mnoha dalších se během pár hodin podařilo připravit a naplánovat živé vysílání plesu,“ přiblížil Ottl.

K bandu se přidají i hosté, které nápad nadchl. Vystoupí swingový král Jan Smigmator, muzikálová hvězda Jan Kříž či tanečníci BSoul Crew. „Určitě se objeví další překvapení,“ dodal s potutelným úsměvem kapelník. Už teď řada fanoušků tento nápad přivítala. Podobnou cestou jako liberecký band se vydali i jiní umělci, například zlatá slavice Lucie Bílá či herečka, zpěvačka a stand-up komička Iva Pazderková.

 #interaktivni-infografika|7b97f5fa-3988-450d-8387-dc19fb57d066#

„Neseďte v křesle s hlavou v dlaních a časem stráveným sledováním špatných zpráv v televizi. Navlékněte sváteční ponožky, vyzvěte svou ženu k tanci a užijte si krásný večer, plný skvělé hudby, usměvavých a energií nabitých členů Big’O’Bandu a jeho hostů, kteří vám tu energii na další dny na dálku stoprocentně pošlou i do vašich obývacích pokojů. Sdílejte, zvěte, pište svá přání, točte, foťte, posílejte… Strašně se těšíme na vás všechny,“ uzavřel Marek Ottl.

close Koronavirus v Česku info Zdroj: Deník zoom_in