V úvodu zahrála kapela Do naha a s programem vystoupily i mažoretky Jablonecká jablíčka. V prologu, kdy se moderování ujal primátor města Petr Beitl a jeho náměstek Miloš Vele, proběhla i malá módní přehlídka psích oblečků. Oba pánové, pro něž byl moderátorský úkol nečekaným překvapením, okomentovali oblečky téměř jako módní guru.

A pak už všech 32 přihlášených pejsků spolu se svými majiteli na scéně předváděli vše, co se spolu naučili a jak si rozumí. Někteří poslechli na slovo, některé museli páníčci pobízet, někteří si postavili hlavu… i tak to při soutěži bývá. Hlavní ale vždy je, aby se lidé pobavili a předvedli ostatním své chlupaté přátele. A tak se i letos díky partnerům a sponzorům podařilo, že vyhráli opět úplně všichni. Každý odešel s diplomem, titulem a dárky pro pejsky. Navíc Pavlína Kadrmasová se sedmiletou Akillou a Monika Rainišová se šestiletým Dagem získaly každá půlroční předplatné Jabloneckého deníku.

A kdo byl úplně nej… a odnesl si titul Voříšek roku 2015? Markéta Rokosová s Ferdou, Kája Nosková s Larou a Eva Mužíková s Bertíkem. Na celé klání dohlížela s pořadateli i početná porota majitelka chovatelských potřeb ZOO Saura Jaroslava Sauerová Čejková, šéfredaktora časopisu Máme rádi psy Iva Marešová, majitelka psího salonu Denisa Omorodion, náměstek primátora Miloš Vele, šéfredaktorka Jabloneckého deníku Lenka Klimentová, majitelka firmy Šenýr Olga Kopalová Rynešová, ředitelka jabloneckého Českého červeného kříže Kateřina Havlová. V porotě ještě usedl i primátor Jablonce Petr Beitl a česká musherka Jana Henychová.