Na turnaj si našlo cestu jen pět týmů. Skupinový systém hry každý s každým umožnil hráčům si pořádně zahrát a rozehrát se. Nebylo výjimkou, že hra se protáhla až k samé hranici časového limitu. „Skupinu vcelku jasně ovládl tým ForFun. Aby mohl vyhrát celkově, musel překonat poslední překážku, respektive překážky," přiblížila Lenka Šklubalová, mluvčí celorepublikového projektu pIšQworky.

Všechny tři domácí týmy se totiž probojovaly do pavouka také. V prvním zápase se ForFun moc nezapotili, výsledek 20:0 mluví za vše, ale finále bylo o to napínavější. Spolu sice již hrály v tabulce, ale právě zde nebyl ani jeden z týmů s to vyhrát, a tak skupinový souboj skončil remízou. Týmy si toho byly vědomy, proto byl finálový souboj napínavější. Až do poslední chvíle byly síly vyrovnané, a tak v posledním duelu rozhodly nervy a štěstí.

Tanvaldský tým ForFun postoupil do krajského kola. Z něho vyjde finalista, který se s nejlepšími týmy z celé republiky utká ve finále v pátek 29. listopadu na Masarykově univerzitě v Brně.