Petry Vojtěchová a Vélová, Iveta Vojtěchová, Monika Koudelková, Taťana Veselá a Pavla Bydžovská v pátek 7. února znovu přijely do Studia Jany Burdové v Teplicích, na místo, kde k jejich proměně přiložili ruku k dílu kadeřník a kadeřnice ze zdejšího týmu, stylistka Linda Radostová z obchodního domu Van Graaf, face designérka Monika Kačerovská od Giorgio Armaniho a profesionální fotograf Jan Tůma.

Dámy se nejprve svěřily do rukou „svého" kadeřníka, jinak vlastně hlavního autora jejich proměny. Poté už mohl slavnostní večer spějící k odtajnění vítězky třetích Proměn s Deníkem začít. Společně s majitelkou teplického studia a trojnásobnou držitelkou titulu Kadeřník roku v prestižním klání Czech & Slovak Hairdressing Awards Janou Burdovou jím provázela sedmá hvězda večera herečka Tereza Kostková. Více než rok jezdí do Teplic a svěřuje péči o své vlasy Janě Burdové, stala se tváří studia. „Řekla bych, že jsem spíš vlasy studia," snažila se Tereza, sympatická a pozitivní energií zářící, přenést něco z ní i na přítomné. A skutečně se jí to povedlo! „Obdivuji vás, že jste se pro změnu rozhodly a držím palce," popřála pak proměněným dámám.

U které z nich se podle čtenářů Deníku povedla proměna nejlépe a kdo získal od Philips poukázku v hodnotě 15 000 Kč? Taťana Veselá z Okrouhlé u Nového Boru! Stejný dárek, kromě jiných, poputuje do Bohušovic nad Ohří za Věrou Turanskou. Ta měla štěstí při losování ze stovek hlasujících čtenářů Deníku.

„Opravdu jsem to nečekala," smála se vítězná Taťana Veselá při narážce na oblíbenou hlášku Karla Gotta při přebírání Zlatých slavíků…

Za Taťanou Veselou skončila Petra Vojtěchová a třetí nejvyšší počet hlasů přišel Pavle Bydžovské.

„Účes byl velkou změnou, nedovedla jsem si představit, co z krátkých vlasů kadeřnice ještě může vykouzlit, ale výsledek předčil mé očekávání. S účesem jsem se okamžitě sžila a cítím se v něm skvěle, navíc kadeřnice Martina mě podporovala po celou dobu proměny, byla stále usměvavá, s dobrou náladou, žertovala a dodávala mi kuráž. Mé díky patří i stylistce Lindě Radostové, vizážistce Monice Kačerovské a celému týmu pod vedením Jany Burdové. A co mi proměny daly? Novou zkušenost a poznání, že možná i právě po padesátce, kdy děti opouštějí rodné hnízdo, je čas na změnu, vystoupit ze stereotypu a začít dělat věci, které ženu baví, zajímají, najít si bez výčitek chvíli pro sebe," podělila se o své dojmy vítězka Proměn s Deníkem.

Na co se ještě můžete těšit? Sledujte Deník, v některém z dalších vydání přineseme interview s Terezou Kostkovou a navštívíme vítězku čtenářské soutěže!