Stejně jako v prvním ročníku na vás čeká velká soutěž. Budete moci po celou dobu vybírat tu proměnu, kde je podle vás nejlépe vystižen typ vybrané dámy. Hlasování začne poté, co vyjde 30. ledna 2013 poslední ze šesti proměn.

Povedlo se, a tak jedeme dál

„Na druhý ročník se já a celý tým moc těšíme. Loňský rok se povedl, dámy byly nejen krásné, ale hlavně se cítily být samy sebou. Naším cílem není změna za každou cenu. Naopak, pomocí jednoduchých úprav barvy a střihu vlasů, make-upu a výběrem vhodných šatů dosáhnout velkého výsledku. Vždy ve stylu konkrétní osobnosti, v souladu s jejím životním stylem. Dámy předem neznáme, tím je to napínavější pro obě strany. Loňský ročník Proměn ale ukázal, že prvotní nesmělost vždy během pár minut vyprchala a všechny ženy si svou proměnu příjemně užily. Do Proměn je zapojen celý tým salonu. Vlasy jednotlivých žen upraví vždy jeden kadeřník. O každé proměně se radíme společně, aby výsledek byl co nejlepší. Letos máme několik novinek, jednou z nich jsou nové barvy Chromatics od Redken, které neobsahují amoniak, čímž maximálně šetří pokožku, kryjí šediny, mají krásné odstíny a díky proteinu vlasy posilují. Účes vždy stojí na střihu, proto mu věnujeme nejvíce pozornosti. Pak přichází na řadu péče o pleť a součástí Proměn je i modelace postavy ruční hloubkovou masáží a zábalem z mořského bahna," popisuje jejich průběh majitelka studia Jana Burdová, trojnásobná vítězka soutěže Kadeřník roku a především odborník na péči o vlasy.

Již jsme zmínili, že letos bude několik novinek, o stylové šaty se tentokrát postará profesionální stylistka Linda Radostová.

Stylistka, butik a fotografování

Ukázka z nové kolekce Jany Burdové. Jana Burdová je trojnásobnou držitelkou titulu Kadeřník roku České republiky a Slovenské republiky. Její tým byl v soutěži Czech & Slovak Hairdressing Awards oceněn třikrát jako nejlepší. Poté, co si dámy užijí péči v salonu, čeká je další den právě s Lindou. Ta posoudí nejen proporce postavy, ale především životní styl a společně vyberou vhodné oblečení na několik příležitostí. Linda naučí dámy kombinovat různé druhy oděvů a doplňků. Vše spolu vyzkouší v butiku Steilmann. To, co dámám bude slušet nejvíce, si oblečou na den focení.

Letošní ročník je ve jménu ženského pohledu na styl a módu, a proto na dámy bude čekat profesionální fotografka Martina Havlíková. S Martinou si ženy užijí den jako vystřižený z deníku modelky, společně vytvoří set fashion fotografií.

„Moc se na Proměny těším, při takovémto focení je většinou dobrá nálada, všichni se nakonec uvolní a užijí si to. Mám ráda přirozené fotografie, kde se snažím vystihnout individuální krásu ženy," vzkazuje všem vybraným Martina.

Asi největší novinkou letošního ročníku je, že maminky si mohou přivést svou malou dceru nebo syna a užít si svůj fotící den spolu se svými nejbližšími. „Na to se těším ze všeho nejvíce. Žena, když se dívá na své dítě, je totiž velice přirozená a zvláštně krásná," usmívá se Jana Burdová.

S každou proměnou i soutěžní otázka

Po celou dobu trvání Proměn bude probíhat soutěž pro čtenáře Deníku. S každou proměnou vyjde vždy soutěžní otázka. Na tu budou čtenáři odpovídat e-mailem a ze správných odpovědí bude vylosována jedna, která vyhraje balíček kompletní profesionální péče o vlasy od Redken. Stejně jako v loňském roce budou moci čtenáři hlasovat o nejpovedenější proměnu. Poslední novinkou je, že ze všech hlasujících vylosuje redakce deníku jednoho vítěze, na kterého čeká exkluzivní wellness víkend v Lázních Teplice v Čechách.

Co očekávat od víkendu v lázních?

Přímo v jejich centru se nacházejí termální prameny jedinečného složení, které dokážou zásadně přispět k léčbě onemocnění pohybového aparátu. Nemoci zad, kloubů a svalů léčí teplická voda hned třemi prvky: teplotou, optimální mineralizací a příměsí radonu.

Vítáni jsou také hosté, kteří ubytovacích služeb nevyužívají a mají zájem především o lázeňskou péči. Ať už léčebnou, nebo odpočinkovou. Vždyť procedury jsou nejen účinné, ale i velmi příjemné, a proto pobyt v termální vodě a masáže kvalifikovaným fyzioterapeutem patří mezi velmi oblíbené.

Co je pro každou vybranou ženu připraveno?

- Vlasová péče od nejlepšího kadeřnického týmu v republice Art tým Jany Burdové

- Ošetření pleti a těla v kadeřnickém a kosmetickém studiu Jana Burdová (www.janaburdova.cz)

- Den se stylistkou Lindou Radostovou (www.lindaradostova.cz)

- Luxusní dárek od butiku Steilmann

- Balíček vlasové kosmetiky Redken

- Set fotografií od profesionální fotografky Martiny Havlíkové

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE DENÍKU

V průběhu Proměn můžete odpovídat na šest soutěžních otázek. První zveřejníme 21. listopadu, kdy představíme první proměněnou dámu. Na vylosované čtenáře čeká balíček vlasové kosmetiky Redken. Odpověď na otázku zašlete e-mailem na adresu promeny2@denik.cz a do předmětu vložte heslo SOUTĚŽ.

Po zveřejnění všech šesti proměněných dam můžete hlasovat o nejpovedenější proměnu od 30. ledna 2013 na adrese promeny2@denik.cz, do předmětu vložte heslo HLASOVÁNÍ. Ze všech hlasujících vylosuje redakce Deníku jednoho vítěze, na kterého čeká wellness víkend v Lázních Teplice v Čechách.