Vánoce jsou sice ještě daleko, ale přípravy jsou už v plném proudu. Platí to i pro naši předvánoční akci Česko zpívá koledy, kterou si oblíbily tisíce lidí po celé zemi i v zahraničí. Princip je jednoduchý: sejít se ve stejný den a ve stejný čas na náměstích,  u kostelů nebo jiných místech ve městech i vesničkách a zanotovat si společně nejznámější české koledy. Zpívat budeme 10. prosince úderem 18. hodiny!

Letos zpíváme koledy Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán a Půjdem spolu do Betléma. O dvou dalších můžete rozhodnout vy, naši čtenáři, při hlasování do 11. listopadu prostřednictvím kuponu, který najdete v dnešních novinách na straně 8, nebo na www.ceskozpivakoledy.cz. Vybírat můžete z těchto koled: Hle, hle támhle v Betlémě, Den přeslavný jest k nám přišel a Pásli ovce Valaši.

Koledy spojují lidi Česka, přidejte se letos i vy. Pokud ve své obci máte dobrou partu, jste členy nějakého zájmového spolku nebo třeba klubu senioru, ozvěte se nám do redakce. Zpívejte s námi ve školách, dětských domovech, dětech domů a mládeže, v hospůdkách a třeba i v paneláku letos i vy!

Jdete do toho s námi? Pomůžeme vám s přípravou akce a zajistíme její propagaci. Najdete se na fotografiích v Deníku nebo na videu uveřejněném na našem webu.