Čtenáři deníků budou mít možnost sledovat šest žen, které promění tým profesionálů a vybrat mezi nimi tu proměnu, která se podle nich nejvíce povedla. Hlasování začne v listopadu a skončí 7. února 2014. V této době se budou na stránkách Deníků pravidelně objevovat proměněné dámy.

Napište svůj příběh

Na třetí ročník Proměn se velmi těší autorka projektu Jana Burdová. „Máme za sebou již dva úspěšné ročníky Proměn s Deníkem a každý rok je něčím specifický. V loňském roce jsme přizvali k fotografování proměněných žen i jejich malé děti. Nápad se povedl a dámy si svůj „den modelky" užily naplno. Většina žen, které si přejí změnit svůj vzhled, má však ještě něco společného. Obvykle se změnou vzhledu si přejí změnit ještě něco více ve svém životě. Se změnou vzhledu plánují upravit svůj životní styl, třeba najít novou práci, partnera, nebo jen začít cvičit, učit se anglicky, prostě si konečně najít trochu času pro sebe. Proto tento ročník věnujeme právě vám, napište nám svůj příběh, a pokud chcete, připište přání, v čem by vám změna vzhledu mohla pomoci," říká Jana Burdová.

Tým profesionálů

Patronkou třetího ročníku Proměn se stala loňská vítězka Helena Stesková z Teplic. I ona si během roku prošla životní změnou, která patří k těm nejtěžším. Přes to neztratila svůj optimismus a našla si i chvíle pro sebe, aby si svou proměnu vzhledu udržela. I po roce je stále šik a moc se těšíme na její spolupráci.

Do Proměn je zapojen celý tým profesionálů. Nejprve se o vybranou dámu starají kadeřníci. „Má-li se žena během proměny cítit dobře, je třeba vycházet z její osobní podstaty. Najít její vlastní styl, ve kterém se bude cítit především sama sebou. Nikoliv měnit vše a za každou cenu. Nejprve si společně povídáme, a jakmile se na změně shodneme, spolupracuje s vybranou dámou jedna kadeřnice či kadeřník z mého týmu. Budeme barvit a léčit vlasy, a proto nemůže chybět Redken s podzimní novinkou Diamond Oil, která umí vykouzlit na vlasech opravdový lesk během chvilky," popisuje Jana Burdová.

Pak následuje asi nejpříjemnější část proměn, ošetření obličeje a zkoušky přirozeného líčení a také foto make upu. „Největší zábava ale začíná v den stylingu. Je to sen každé z nás, být celý jeden den obklopena úžasnými druhy krásného oblečení a zkoušet si ty nejlepší kousky. Letos to bude výtečné. Do Proměn se zapojil módní dům Van Graaf. V jeho nitru se nachází neuvěřitelných dvě stě značek, od světové klasiky až po poslední trendy z módních mol. Naštěstí naše stylistka Linda Radostová bude celý den u toho a pomůže vybrat vhodné kousky," říká Jana a dodává: „Pak už proměněnou dámu čeká profesionální fotograf. Tentokrát to bude Jan Tůma. Jsem ráda, že budeme spolupracovat s Honzou, má zkušenosti jak focením přirozené krásy žen, tak fashion fotografií. Několik let fotografuje české miss a spolupracuje s mnoha magazíny."

Každá proměněná dáma se tak může těšit na set svých nejlepších foto. „Při focení bývá obvykle veselo, z každého opadne nervozita během pár minut a pak už je většinou pohoda a krásné fotky," hovoří o svých zkušenostech Jan Tůma.

Co máme nového?

Letošní ročník má více novinek. Hlavním partnerem je značka Philips, která věnuje všem proměněným dámám úžasné žehličky a fény. „Vybrali jsme ji, protože jde stejnou cestou jako my. Snaží se totiž vlasy chránit, Philips vlasové produkty jsou velmi šetrné i při každodenním použití. Těším se, až si tyto novinky na Proměnách pořádně užijeme. Ale nejvíce se těším na vás a vaše příběhy. Pokud uvažujete o změně svého vzhledu, neváhejte. Začínáme právě teď," vzkazuje ženám Jana Burdová.

Začíná 3. ročník soutěže PROMĚNY S DENÍKEM. Nechybí soutěž pro čtenáře

ŠEST ŽEN PROMĚNÍME v průběhu tří měsíců v teplickém kadeřnickém Studiu Jana Burdová. Šesti dámám pomůžeme cítit se lépe, ozdravíme jim vlasy a pleť, oblékneme je do překrásných šatů módního domu Van Graaf, vyzkouší si a domů odnesou podzimní novinku od Philips fén a žehličku, která nepoškozuje vlasy, dostanou balíček vlasové kosmetiky Redken a nakonec si budou moci vyzkoušet práci modelek. V celé kráse je totiž vyfotografuje profesionální fotograf Jan Tůma.

Soutěž Proměny s Deníkem začínají právě dnes a může se do nich přihlásit každá žena, která by chtěla zažít něco extra a záleží ji nejen na tom, jak vypadá, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti. Do soutěže se můžete zapojit jednoduchou formou. Stačí napsat na adresu promeny3@denik.cz a uvést své celé jméno, bydliště, přiložit fotografii postavy a obličeje a připsat míry a konfekční velikost. Připište nám krátce svůj příběh. Pak stačí vložit se na čtyři dny do rukou profesionálů a nechat se hýčkat.

CO NA KAŽDOU VYLOSOVANOU DÁMU ČEKÁ?

• Vlasová péče od nejlepšího kadeřnického týmu v republice ze Studia Jana Burdová

• Ošetření pleti a těla v kadeřnickém a kosmetickém studiu www.janaburdova.cz

• Luxusní set fén a žehličku na vlasy od Philips v hodnotě 3500 Kč

• Dárková poukázka od módního domu VAN GRAAF

• Balíček vlasové kosmetiky Redken v hodnotě 3000 Kč

• 5 kusů fotografií od profesionálního fotografa Jana Tůmy. www.photojan.cz

V průběhu Proměn můžete odpovídat na šest soutěžních otázek. První zveřejníme 20. listopadu, kdy představíme první proměněnou dámu. Na vylosované čtenáře čeká balíček vlasové kosmetiky Redken.

Odpověď na otázku zašlete e-mailem na adresu promeny3@denik.cz a do předmětu vložte heslo SOUTĚŽ.

V průběhu Proměn můžete hlasovat o nejvíce povedenou proměnu. Po zveřejnění všech šesti proměněných dam můžete hlasovat o nejpovedenější proměnu ještě do 7. února 2014 na adrese promeny3@denik.cz a do předmětu vložte heslo HLASOVÁNÍ.

Ze všech hlasujících vylosuje redakce Deníku jednoho vítěze, na kterého čeká:

• dárek od Philips v hodnotě 15 000 Kč

• poukaz do kadeřnického a kosmetického Studia Jana Burdová Změna stylu

• balíček vlasové kosmetiky Redken v hodnotě 6000 Kč

Vítěze hlasování o nejvíce povedenou proměnu zveřejníme na stránkách Deníku 11. února 2014.