Že by žárlivost? Holky se rvaly, až vlasy lítaly. Padaly i facky

Rvačku dvou mladých slečen řešili strážníci v neděli v podvečer u obchodního domu Central. Dvě čtrnáctileté dívky se tahaly za vlasy a fackovaly. Viditelné zranění neměly a odmítly lékařské ošetření. Jednu předali strážníci rodičům na služebně. Druhou odvedli domů.

Mladá žena si odchod ze života rozmyslela a dorazila na strážnici

Policisté a strážníci v neděli nad ránem pátrali v Jablonci po mladé ženě, která odeslala textovou zprávu s tím, že spáchá sebevraždu. Naposledy byla prý spatřena v ul. U Nisy a směřovala do Žitné. Hlídky pátraly v terénu, zároveň strážníci monitorovali lokalitu pomocí kamer. Žena nakonec sebevraždu nespáchala a sama se přihlásila na městské policii.

V přesile tři na jednoho se útočníci pustili v noci do muže

Rušnou sobotní noc zažil muž, na nějž upozornili kolemjdoucí v ulici Pod Skalkou městskou policii. Měli jej za opilce. „Hlídka skutečně našla muže se zkrvaveným obličejem, který uvedl, že při cestě z hospody ho přepadla trojice neznámých mužů. Bili ho prý pěstmi a kopali do hlavy," uvedla mluvčí jabloneckého magistrátu Markéta Hozová s tím, že strážníci poskytli zraněnému muži první pomoc, zavolali záchranku a policisty, kteří si celou věc převzali. Zároveň strážníci zkontrolovali okolí, zda na trojici násilníků nenarazí. „Bezvýsledně," dodala Hozová.

Chtěli si jen tak trochu vystřelit po poledni cestou do pivnice
Na dva podivné muže v Soukenné ulici, z nichž jeden údajně střílel do vzduchu, upozornilo v sobotu po poledni během pár minut postupně několik lidí. Zavolali na tísňovou linku 156. Strážníci neprodleně informovali policisty a vyrazili na místo. „Oba muži tou dobou došli do pivnice v Lidické ulici, kde je policie za asistence strážníků zadržela," potvrdila mluvčí jablonecké radnice Markéta Hozová.