Co se vlastně přihodilo? „Bavili jsme se s kamarády na parketu, jeden odněkud přinesl koště, s kterým začal tancovat. Najednou se dostalo mně do ruky,“ vzpomíná Petr. „V tu chvíli na mě bez varování nastoupil vyhazovač. Beze slova mě táhl k východu a uštědřil mi i pár od cesty,“ pokračuje Petr.

Na krku má doteď viditelný šrám. Po zásahu vyhazovače má naražená záda, koleno a špatně se mu polyká. „Ale to by mi ani tak nevadilo, spíš jsem se cítil dost ponížen a pěkně jsem se styděl. Zklamala reakce klubu,“ říká. Byla negativní? „Nebyla žádná, na jejich facebookové stránce dokonce můj příspěvek smazali,“ vypráví. Huť je přitom jeho oblíbený podnik. „Spíš byl, člověk tam nechá spoustu peněz a takhle se zákazníkovi odvděčí. Tam už mě neuvidí, přece se nenechám bezdůvodně mlátit,“ pokračuje.

Majitel klubu Pavel Petráček o incidentu neví. „Zřejmě to tak vážné nebylo, jinak bychom to řešili,“ říká. Podle něj jsou na diskotéce konflikty časté. „Ona i ta ochranka to má složité. Znáte to, mladíci se opijí a dělají bordel,“ vysvětluje. Petr Brožek k mladíkům, co dělají nepořádek, nepatří. „Říkám, možná jsme trochu blbli, ale taková reakce? Copak to nejde říct normálně?“ ptá se. Stačilo by prý pár slov.

Diskotéka Ďábelská huť měla problém již před několika lety, kdy jeden z vyhazovačů udeřil jednoho z hostů z Polska tak silně, že svým zraněním podlehl. Noční podniky mají obecně časté problémy. Alkohol, různé povahy lidí, vyhazovači, kteří si často dokazují svou převahu, a k neštěstí je blízko.