Vloni 23. října v noci krátce po druhé hodině neznámý pachatel vykopl dvojité skleněné výplně dveří a vnikl do budovy Mateřské školy v Desné, kde z různých místností odcizil 1.830,- korun. Tanvaldští policisté nyní žádají o spolupráci širokou veřejnost.

Zdroj: Policie ČR

V průběhu šetření se jim totiž podařilo zajistit záznam z jedné kamer umístěných v blízkosti mateřské školy z doby, kdy pravděpodobně došlo ke spáchání uvedeného skutku. Muž, který je na záznamu zachycen, by mohl mít jako svědek důležité informace k případnému objasnění případu. „Mohl se tam totiž potkat s pachatelem či pachateli vloupání do budovy mateřské školy,“ popsala mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Pokud někdo z občanů má jakékoliv poznatky vedoucí ke zjištění totožnosti muže na zveřejněném záznamu, ať je sdělí policistům osobně na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158, případně přímo policistům na Obvodním oddělení v Tanvaldě prostřednictvím mobilního telefonu 735 788 647. „Případně žádáme samozřejmě samotného muže zachyceného na zveřejněném záznamu, aby se policistům sám přihlásil,“ doplnila Dagmar Sochorová.