Víkend v krásném prostředí soukromého zámku Nový Berštejn spojený se sportem a zkrášlováním chtěla naše předplatitelka Stanislava Tržická z Chomutova původně strávit s manželem. Ten ale onemocněl, a tak jej nahradila kamarádka naší výherkyně Hana Šujanová.

Už samotný příjezd byl pro obě překvapením. „Zámek i srdečné přivítání majitelů nás prostě okouzlily,“ pochválila Stanislava Tržická. „Páteční večer byl oddychový, v sobotu od rána jsme měly napilno. Nejprve jsme byly na pedikúře u Ivy Novákové v Dubé, pak za námi do zámku přijela masérka.

Namasírovala nám celé tělo včetně nohou,“ pokračuje Stanislava s tím, že na masáži nohou byla poprvé a masérka Eva Jelenová z Dubé byla skvělá.
Další lahůdkou byla lekce golfu pod vedením majitele zámku Miro Slezáka. „Nikdy jsme golf nehrály, a tak bylo zajímavé vyzkoušet si nový sport,“ zhodnotila Stanislava, která jinak rozhodně není sportem nepolíbená. Hraje volejbal, jezdí na lyžích a na kole. „Míra nás pochválil, že na začátečnice jsme měly dobré odpaly,“ těšila se.

A pak přišla pro obě návštěvnice zámku Nový Berštejn opravdová novinka: svěřily se do péče vizážistky Alice Šaboukové. Líčení, výběr oblečení, barev, vzorů a v neposlední řadě doplňků, to byl program sobotního odpoledne. „Doposud jsem byla jenom na počítačové přeměně vlasů. To ale není ono, protože počítač nebere v potaz kvalitu vlasů. Proměna byla pro nás bonbónkem,“ usmívala se po druhé proměně Stanislava.

„Vizážistka Alice přivezla pro nás i oblečení, které jsme si mohly koupit. Na první pohled mi padla do oka červená halenka, tu si vezu domů,“ pochlubila se.

Úkolem vizážistky bylo nabídnout i takové oblečení, které by si ani jedna nevybrala. I to byla příjemná zkušenost, například barevnou sukni by si Stanislava v obchodě ani nevyzkoušela, přesto se v ní sama sobě líbila.

Při sobotní večeři, na kterou přijela i šéfredaktorka Českolipského deníku Eva Vlastníková, se podávalo výborné jídlo, připravené kuchařem Karlem Sloupem z Dubé, a jak už to v dámské společnosti bývá, probírala se témata veskrze ženská: děti, oblékání, partneři a podobně.

Proč si Stanislava vybrala z nabídky pro předplatitele právě pobyt na Novém Berštejnu?

„Hned jsem věděla, že bych sem chtěla jet, je tady nádherné okolí, v neděli jsme si projely krajinu kolem Máchova jezera. A proměny byly pro nás vrcholem víkendového programu,“ řekla spokojeně Stanislava Tržická.

A co o proměně říká vizážistka Alice Šabouková?

„Paní Stáňa je velice výrazná žena - vizáží i charakterem, takže se mi s ní pracovalo velice dobře. Je sportovkyně tělem i duší, a tak i ve svém věku má pevnou a vypracovanou postavu. I přes velikost 46 – 48 si může dovolit krátké sukně, protože může bez obav ukázat opálené nohy.

Je tmavý podzimní typ, který si může dovolit kontrastní barvy i nápadné vzory, které na ní nevypadají lacině. Půvab paní Stáni podtrhnou bílá, tyrkysová, lila, ale i červená a citrónově žlutá. Tomuto typu sluší i nápadná bižuterie. To, co by na jiné ženě vypadalo přezdobené až kýčovitě, právě jí sluší. Oči jsem zvýraznila černou linkou, tmavým stínem a černou řasenkou. Stáňa má kulatější obličej, a tak jí jej vyžehlené vlasy lehce zúžily. Ve druhé proměně jsem zvětšila objem vlasů loknovačem, ale jen mírně.“

Chcete také zažít skvělé léto? Pokud jste celotýdenním předplatitelem Deníku, vybírejte na stránce www.mojepredplatne.cz/ABO bonus/katalog dárků a zážitků.
Zdarma jako odměnu pro stálé předplatitele jsme pro vás připravili vyhlídkový let pro 2 osoby v aeroklubu Roudnice na trase: Roudnice nad Labem, Litoměřice, Úštěk (město, jezero, hrad Helfenburk, Kalvárie na Ostré), Mělník, Roudnice a spoustu dalších zážitků.