Velkou letní cenu na 110. dostihovém dnu mosteckého hipodromu si uplynulou sobotu užila rodina našeho předplatitele Žateckého a lounského deníku Petra Pfeifera.

Osm rámcových dostihů, mezi něž patří hlavní dostih derbystů a cena dvouletých klisen, si s manželkou Evou a dcerou Andreou vychutnal ve VIP zóně s občerstvením, vlastním sociálním zázemím a dalším servisem.

„Dostihy v Mostě jsme už dlouho plánovali, takže zážitek od Deníku přišel v pravý čas,“ říká Eva Pfeiferová, která akci na našich internetových stránkách mojepredplatne.cz objevila. Dostihová dráha v Mostě je unikátní v celé ČR.

Vybudovaná po vzoru frekventovaného závodiště v Paříži, má speciální podloží a drenážní systém trávníků a 43 hektarů rozsáhlých tréninkových drah. Zdejší tréninkové centrum také jako 1. v historii dostihového sportu v Čechách vyslalo koně do anglického prestižního Graded 1 Ascot Gold Cupu.

„Jak je již tradicí, na každou z osmi dostihových cen si lidé mohli v sobotu vsadit. Jediný, kdo z naší rodiny sázel, byla naše dcera Andrea“, směje se paní Pfeiferová spolu s manželem Petrem.

„V každém dostihu bylo několik horkých favoritů, mezi kterými byl například i kůň známého žokeje Josefa Váni. Hlasitě, tak jako ostatní diváci, jsme povzbuzovali hlavně své favority.“ Celé odpoledne se pro našeho předplatitele stalo příjemným a zajímavým zážitkem.

„Dostihy na mosteckém Hipodromu, který je obklopen krásnou přírodou a lesy, bychom doporučili navštívit každému. Škoda, že oproti dřívějším teplým dnům se zhoršilo počasí. Poslední dva dostihy začalo pršet. I tak to byl skvělý zážitek,“ hodnotí rodina Pfeiferových.

Pokud jste celotýdenním předplatitelem Deníku, vybírejte na stránce www.mojepredplatne.cz/ABO bonus/katalog dárků a zážitků.

Zdarma jako odměnu pro stálé předplatitele jsme pro vás připravili Adventure golf v golfovém areálu Ještěd na Liberecku. Dostanete golfový míček a hůl a hra na tréninkovém hřišti na umělé trávě je vaše. Osvojit základy golfu si zde mohou zájemci všech věkových kategorií.