Na závodníky čekají celkem tři kola po dvou kilometrech. A to je jen první sportovní část.

V každém kole si závodníci užijí čtyři stanoviště, na kterých budou muset zdolat určené překážky. Nečekejte žádné lano, sítě, řeku, činky. Tady budete bojovat s vlastním tělem. Tady poznáte fyzičku své tělesné schránky.

„Závod se koná o valentýnském víkendu, proto mohou milovníci běhu, překážek, adrenalinu a zimy oslavit tento svátek i ve dvou. Pokud chcete strávit sportovní den i s dětmi, také můžete. I pro nejmenší bude připravena odpovídající trať," popsala za pořadatele Nikola Bartáková.

Na zimní výzvě 360° Challenge WINTER se můžete těšit na tyto cviky. Máte tedy šanci ještě natrénovat. LEBERT a prkno s rukou do strany. Klik s předpažením a břicho s rotací. Kačáci a chůze alá spiderman. Chybět nebudou ani humusáci a rovinka žabáků.

Společná rozcvička

Ještě před samotným startem se o rozcvičku postarají SR group Jablonec a Bootcamp Team. Všechny naladí, aby šli už do prvních metrů připravení.

V Liberci se uskuteční už podruhé

„V Liberci náš závod nebude poprvé, ale v zimě půjde o premiéru. Snažíme se obměňovat cviky, být více atraktivní, přesto se snažíme držet základní myšlenky, kterou tento závod má. A to je spojení běhu s překonáváním překážek jen za pomocí vlastního těla. Jelikož půjde poprvé o zimu, čekáme, že si tohle závodníci opravdu užijí, je to přece jen hodně velká změna," je přesvědčená Bartáková

Závodníci se mohou registrovat předem na webu www.360tka.cz. Všichni, kdo absolvují závod, získají medaili ve tvaru vločky.