Usazeny do přírodního svahu vpravo od silnice vedoucí z Jablonce do Janova stojí dva bytové domy, kterým se také říká „zelený" a „růžový". Oba zrekonstruované domy obklopuje zeleň, do níž jsou pro nové majitele připraveny nejen garáže, ale také hrací prvky Tomovy parky.

„Tento obytný areál je na krásném, slunném a klidném místě, na mírném jihozápadním svahu. Od severovýchodu je chráněn lesem, se kterým sousedí, a který se tak stává nedílnou součástí této lokality. To celému místu dodává krásnou atmosféru," říká Elena Kadlecová z realitní kanceláře RIA, která byty prodává. Bydlení v tomto bytovém areálu podle ní splňuje všechny požadavky na pohodlné a moderní bydlení v přírodním prostředí.

Zelený a růžový

Jedná se o dva třípodlažní bytové domy s obytným podkrovím, čp. 327 a 328 (tzv. ,,zelený,,), je celkem 23 bytů. Byty jsou připraveny ihned k nastěhování. Dále bytový dům čp. 323 a 324 (tzv. ,,růžový,) s celkem 16 byty. Oba bytové domy se nacházejí v bytovém areálu v Jablonci nad Nisou, část Mšeno nad Nisou. Ve směru na Jizerské hory.

Součástí areálu jsou řadové a halové garáže, parkovací stání, zpevněné plochy a parkové úpravy. Mezi domy jsou vystavěny Tomovy parky. Oplocení a vjezdová vrata jsou na dálkové ovládání. Tím se zajistí majitelů, bytů naprosté soukromí a bezpečnost.

Umístění bytového areálu zajišťuje dobrou dopravní dostupnost jak z centra Jablonce nad Nisou, tak i Jizerských hor. Lze využít MHD se zastávkou autobusu před areálem. Penny market a benzínová čerpací stanice jsou ve vzdálenosti cca 400 metrů od bytového areálu.

Jak velké?

V bytovém domě čp. 327 a 328 „zelený" je celkem 23 bytů. Mají různou velikost od 1+kk až 4+kk a jejich plocha se pohybuje od 36 do 105 metrů čtverečních. To vytváří poměrně pestrou nabídku s možností výběru dle požadavků zájemců. Cena malých bytů již zahrnuje zabudovanou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči. Velké byty kuchyňskou linku nemají a v kupní ceně bytu není zahrnuta. Ke každému bytu patří zděná sklepní místnost. Některé byty mají malý balkón.

Dále si zájemce může ke každému bytu dokoupit řadovou nebo halovou garáž za 96 tisíc korun. Tento dům je zateplený a splňuje současné požadavky na tepelně izolační vlastnosti domů.

V bytovém domě 323 a 324 „růžový" je celkem 16 bytů. Mají různou velikost od 3+1 až 4+1 a jejich plocha se pohybuje od 89 do 160 metrů čtverečních. Ke každému bytu patří zděná sklepní místnost a dále společné prostory- sauna,posilovna, kočárkárna, kolárna.

Cena bytů se pohybuje od tři čtvrtě milionu.

Vlastnictví: osobní

Vytápění v objektu „zelený" je plynové a centrálním kotlem v domě + elektrické přímotopy v koupelně. V objektu „růžový" má každý byt samostatný plynový kotel. Parkování je v řadových a halových garážích a parkovací stání.

Ihned k dispozici

Zájemcům poskytneme veškeré potřebné informace, najdete je i na www.ria.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Elena Kadlecová: 606 685 750, 483 310 861, elena.kadlecova@ria.cz