Velké finále Hledáme princeznu z tanečních právě odstartovalo. Až do 11. prosince do půlnoci můžete posílat hlasy své favoritce. Ale pozor: na www.jablonecky.denik.cz můžete dát svůj hlas pouze jeden z unikátní IP adresy. Naopak kupony, které budou od 13. listopadu vycházet v Jabloneckém deníku, budou mít hodnotu deseti hlasů.

Do posledního momentu tak nebude jasné, jak se pořadí vyvíjí. Vyplněné originální kupony s vašimi hlasy zasílejte na adresu redakce Jablonecky deník, Podhorská 7, 466 01 Jablonec nad Nisou průběžně, nejpozději však do 11. prosince.

A ceny do soutěže jsou více než lákavé. Například fotobook od Martina Kubišty pro vítězku, zapůjčení plesových šatů pro druhou v pořadí, večerní účes za třetí místo. Korunky a květiny pro první tři. S hezkými dárky ale odejdou všechny finalistky.

Jablonecký deník odmění nezávisle na pořadí z hlasování ještě tři dívky jako Pressprincess sadou luxusních sklenic na víno. Svou princeznu vybere i taneční škola a fotograf. Korunovace proběhne na věnečku v Eurocentru 13. prosince.

A na věnečku budou také dispozici CD alba se stovkami fotografií Martina Kubišty pořízenými za celý průběh tanečních kurzů. Pro zájemce pak ještě chystá samostatné CD z věnečku. Info na fotomk2@seznam.cz

Semifinálovou anketu najdete ZDE