BAK Trutnov - Vlci Jablonec 3:5 (2:2, 0:1, 1:2)

„Utkání pro nás dopadlo velmi dobře. Od začátku jsme byli lepším týmem. Začali jsme na čtyři útoky. Zápas jsme měli jednoznačně pod kontrolou.“ Hned z prvního protiútoku Jablonečtí ohrozili domácí svatyni. A z dalšího už trestali a dali první branku.

„Pak jsme sice udělali pár zbytečných chyb a tím jsme darovali soupeři dvě branky. Domácí otočili výsledek na 2:1. Ale ještě v první třetině jsme využili přesilovou hru a vyrovnali na 2:2,“ uvedl k situaci na ledě jablonecký kouč. Ve druhé třetině byli Vlci jednoznačně lepší. Série vyloučení přinesla převahu domácích, kterou ale Vlci ustáli. „Branku jsme dali my. Rozjeli jsme krásnou akci a na tři přihrávky perfektně trefil Krejza,“ řekl trenér.

Biatlon. Ilustrační foto.
Sportovní tipy: Kam vyrazit za sportem na Jablonecku o víkendu

Do poslední třetiny už šli Jablonečtí s tím, že vítězství si vzít nenechají. „Dali jsme na 2:4, domácí zvýšili na 3:4. Ale přesilovku už jsme využili. Paulů nádhernou ranou od modré zajistil výhru 5:3. Tím jsme dokázali, kdo byl na ledě lepší,“ zhodnotil spokojený trenér Vlků a chválil, že si všechny čtyři útoky dokázaly vytvořit šance. Vlky čeká další utkání doma. V sobotu 11. ledna od 18 hodin hrají proti týmu Řisut. „To bude zápas pravdy. Chceme v něm potvrdit naši stoupající formu,“ zdůraznil Karel Hornický.

Tým bude určitě rád, když ho domácí fanoušci přijdou v bitvě o další body podpořit.

Jablonečtí Vlci bojují v dorostenecké lize. V posledním zápase s Českou Lípou prohráli až na nájezdy, jinak podali se soupeřem vyrovnaný výkon.
FOTO: Rušno na ledě, vyloučení a na závěr nájezdy. To byl zápas Vlků dorostenců