Albrechtice – Želez. Brod B 1:3 (0:2)

Hostující Železný Brod, který před tímto zápasem byl na posledním místě tabulky, se pro toto velmi důležité utkání I. B třídy východ pojistil několika posilami z A mužstva.

Utkání se většinou hrálo za mírného deště, což také ovlivnilo domácí návštěvnost. Hosté byli od začátku aktivnější a vytvářeli si často brankové šance. Ve 12. minutě, po chybě obrany, šli Brodští do vedení brankou Havrdy. Ve 26. minutě, po dlouhém autu, zvýšil Šefr na 2:0 pro hosty. „Ve druhé půli jsme měli dvě velké příležitosti vyrovnat, když během pěti minut nastřelili Bělohlávek a Sedlák tyče,“ popsal dva nadějné okamžiky na kopačkách domácích hráčů vedoucí týmu Albrechtic Jiří Krumbholz.

#clanek|3603008

V 81. minutě, po skrumáži před domácí brankou, hostující Havrda navýšil skóre na 3:0. „V samém závěru jsme ještě kopali trestný kop, který před brankářem tečoval Honzák a upravil konečný výsledek zápasu na 3:1 pro hosty,“ dodal k závěru zápasu Jiří Krumbholz.

Albrechtice: Žanta – Honzák, Koldovský, Zelinka, Hradecký – Štěpnička, Pipek (26.Bělina), Šíma (76.Vávra), Svoboda – Bělohlávek, Sedlák M.
Železný Brod: Drobný, Kotlár, Vozka, Burkoň, Makula, Picek, Havrda, Hloušek, Šefr, Maryško, Musílek, Flégl, Olyanin, Šťastný
Diváků: 80, ŽK: 2:4, ČK: 0:1