Hejtman Martin Půta pokračuje ve svých pravidelných cestách po kraji. Dnes zavítá do Jablonce nad Nisou. Hejtmanský den začne setkáním s primátorem města Milanem Kroupou, který provede Martina Půtu celým programem. Ten zakončí tradiční beseda s občany a také hejtmanův živý přenos na facebookových stránkách Libereckého kraje. Po přivítání na radnici poputují hejtmanovy kroky na SUPŠ a VOŠ Jablonec nad Nisou.

Na Tanvaldském Špičáku se už několik dní lyžuje, areál nabízí hned několik novinek.
Tanvaldský Špičák láká na novou lanovku a nabízí komplexní služby

Dále se Martin Půta pojede podívat na křižovatku ulic Palackého a U Přehrady. Poté zavítá do Jablonecké nástrojárny. Po obědě v Hotelu Břízky navštíví biatlonovou střelnici a Diakonii ČCE středisko v Jablonci n. N. Klub Kruháč. Dále jeho kroky povedou do Vratislavické kyselky. Od 16 hodin začne v Hotelu Praha beseda s občany. Hejtman dále zahájí vernisáž zajímavé výstavy návrhy budoucí podoby Anenského náměstí s ulicemi Soukennou a Kostelní a řešení ulic Poštovní a Budovatelů. Živý přenos hejtmana ze zasedací místnosti rady v budově radnice začne v 19 hodin. 

Vysazení pamětního stromu se uskutečnilo 23. října v Liberci v rámci oslav 50. výročí vyhlášení Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Na snímku je Siegfried Weiss.
Hostem Milana Brože bude Siegfried Weiss, autor „Prutu“