V pořadí jedenáctý ročník této prestižní akce se uskuteční v pátek 3. února v prostorách Městského divadla v Jablonci. I tentokrát čeká návštěvníky večer nabitý dobrou hudbou i báječnou atmosférou, chybět nebudou ani hosté zvučných jmen či luxusní občerstvení, a to vše v krásných a důstojných prostorách jabloneckého kulturního stánku.

„Letos provede přítomné večerem herec, režisér a moderátor Ondřej Sokol, jehož pohotový jazyk jsme mohli posoudit při jeho lednovém vystoupení v Jablonci. Po pěvecké stránce nás čeká hned několik hudebních bonbónků," zve ředitel divadla Pavel Žur. Hlavní hvězdou večera bude tentokrát mnohonásobná zlatá slavice a stálice naší populární hudby, zpěvačka Lucie Bílá, která s Městským divadlem i DPS Vrabčáci, pod vedením ředitele i sbormistra v jedné osobě Pavla Žura, spolupracuje již dvacátým rokem.

Její umění bude doplňovat Martin Chodúr, který se v posledních letech rovněž pohybuje na špičce české populární hudby. Milovníky klasických melodií zcela jistě potěší světově uznávaná sopranistka ukrajinskoruského původu a sólistka Národního divadla Marina Vyskvorkina. K tanci i poslechu návštěvníkům zahraje liberecký orchestr Big O´band Marka Ottla.

„Taneční umění pak, krom návštěvníků plesu, předvede mistr na slovo vzatý Marek Dědík s partnerkou," pokračuje Žur. Dědík je znám z několika ročníků úspěšné soutěže Star Dance a v Jablonci jsme ho mohli vidět vloni, kdy v rámci jubilejního, desátého ročníku plesu předvedl své mistrovství se svojí loňskou partnerkou ze Star Dance Jitkou Schneiderovou.

Vstupné se pohybuje od tisíce do třinácti set korun. „Je v něm zahrnut i slavnostní přípitek, ale především celovečerní občerstvení formou bufetu, které zajišťuje jedna z nejlepších restaurací našeho kraje Hotel Bílý Mlýn Liberec," vysvětlil výši vstupného ředitel divadla. Nelze zapomenout ani na bohatou tombolu, která se již na této akci stala tradicí.

Pro všechny tancechtivé páry, ale i jednotlivce, kteří si chtějí vychutnat večer plný kvalitní hudby, se jeviště Městského divadla v Jablonci změní na taneční parket a zbylé prostory se dokonale přizpůsobí této vyhlášené akci.