Kosmetika

Kosmetika. Ilustrační foto. Zdroj: ShutterstockZajisté nejenom každou ženu potěší kosmetický balíček, ať už se jedná o vlasovou kosmetiku, péči o tělo a obličej atd. Pány můžete obdarovat výrobky na holení. 

Parfémy

Parfém. Ilustrační foto. Zdroj: ShutterstockIdeální dárek pro náročného muže či náročnou ženu. 

Šperky

Diamanty jsou věčné. Radost zajisté udělají ale i méně nákladné šperky z bílého zlata či stříbra. Vybrat můžete i čím dál tím více populárnější Pandoru. 

Elektronika

Notebook. Ilustrační foto.Zdroj: archiv VLPLCD televize, notebooky, PC sestavy, tablety, mobilní telefony, fény, žehličky na vlasy a řada dalších spotřebičů, díky kterým se rozzáří oři obdarovaných.

Hračky

Kdo si hraje nezlobí, ať už se jedná o hračky pro děti či dospělé. A taková pořádná střílečka či RPG hra nadchne každého počítačového manika. 

Oblečení

I měkký dárek může potěšit. A pokud neodhadnete velikost, řada obchodů nabízí dárkové poukazy v různých hodnotách. 

Knihy

A může se jednat o různý žánr, od detektivek a fantasy přes překladovou beletrii a historické romány až po pohádky a odbornou literaturu.

Zájezdy a víkendové pobyty

Cestovatelům uděláte radost pobytem. Řadu z nich nabízejí i různé slevové portály.  

Alkohol

Alkohol. Ilustrační snímek. Zdroj: DENÍK/ Tomáš KubelkaMuži zajisté ocení láhev kvalitního alkoholu (rum, whiskey atd.), zatímco milovníci vína ocení svůj oblíbený nápoj. 

Dárky a lá hobby

Posilování, kutilství, zahradnictví a řada dalších.