Práce se kromě ulice Máchova dotknou také ulic Větrná a Antonína Dvořáka a potrvají do 15. září. Úplná uzavírka bude v ulici Větrná od křižovatky s ulicí Máchova, v ulici Máchova včetně chodníku od ulice Větrná po ulici Antonína Dvořáka.

V ulici Větrná, v úseku křižovatky s ulicí Máchova, bude uzavírka pouze od 5. do 7. července a poté si jednodenní uzavírku v září vyžádá pokládka asfaltového koberce, a to v koordinaci s pokládkou finálního povrchu v ulici Generála Mrázka. S částečnou uzavírkou je třeba počítat v ulici Antonína Dvořáka v křižovatce s ulicí Máchova. Objízdná trasa bude vedená obousměrně po přilehlých místních komunikacích.

Do 21. července je třeba počítat s částečnou v ulici Průběžná, a to v části od ulice U Háskových vil po čp.5419/16a, a s i úplně uzavřeným levým chodníkem. Provoz bude řídí světelná signalizace. Důvodem uzavírky je oprava chodníků a komunikace.

Od středy 3. července uzavře úplně část ulice Generála Mrázka. Uzavírka kvůli opravě ulice potrvá do konce srpna a týká se části mezi ulicemi Kubálkova a Máchova, pro pěší bude vždy průchozí jeden chodník. Na Mírovém náměstí, před kinem Radnice, je třeba počítat se změnou dopravního značení.

Se stavbou a uzavírkami v ul. Gen. Mrázka souvisí také změny jízdních řádů a tras MHD od 3. července, týkají se linek č. 103, 112, 116 a 133.

Linka č. 103
(Paseky – Horní Proseč):
Ve směru na Horní Proseč pojede linka z Kamenné do zastávky Lázně a Divadlo.
Vynechány budou zastávky: Mírové náměstí a Kino Radnice.

Linka č. 112 (Rýnovice – Liberecká – Mšeno – Rýnovice):
Ze zastávky Jablonex pojede na Horní náměstí (zde náhradní zastávka). Pokračuje ulicí 28. října (zde náhradní zastávka) a Rýnovickou ulicí do ulice Liberecké, kde se napojí na svoji standardní trasu.
Vynechány budou zastávky: Obchodní akademie, Mírové náměstí, Kino Radnice a Divadlo.

Linka č. 116 (Nádraží Jablonecké Paseky – Želivského):
Ve směru na Želivského pojede linka z Kamenné do zastávky Lázně a Divadlo.
Vynechány budou zastávky: Mírové náměstí a Kino Radnice.