„Hledáme vhodného člověka, který bude schopný dobré komunikace se sportovními kluby i veřejností, bude dobrým manažerem při správě městských sportovišť, které pod jeho vedením budou dobře ekonomicky prospívat a budou lákavá pro Jablonečany i návštěvníky města,“ popsal primátor Jablonce nad Nisou Miloš Vele.

Zájemci mohou písemně své přihlášky doplněné vizí a koncepcí řízení a rozvoje společnosti podávat do poledne 14. června. „Podle předpokladu v týdnu 17. až 21. června zasedne výběrová komise, která vyloučí uchazeče nesplňující požadované předpoklady. Nový jednatel by měl nastoupit hned po prázdninách nebo dle dohody,“ doplnil primátor.

Dosavadním jednatelem společnosti Sport Jablonec byl Štěpán Matek. Ten byl do vedení společnosti jmenovaný k 1. lednu 2023. Nahradil ve funkci Jana Ullmanna, který na post jednatele podal rezignaci k 31. 12. 2022.

Informace k výběrovému řízení koordinuje kancelář tajemníka jabloneckého magistrátu, kde je kontaktní osobou přímo tajemník Marek Řeháček (e-mail: rehacek@mestojablonec.cz)  a personalistka Zdeňka Krausová (krausova@mestojablonec.cz). Informace k vykonávané pozici poskytne kancelář primátora, konkrétně Renata Vítová (vitova@mestojablonec.cz).

Mohlo by vás zajímat: U Máchova jezera staví vilu Helena Suková. Apartmán v okolí vyjde na 24 milionů 

Zdroj: Ladislava Sdrzallek