Od pondělka 16. července se tým přesunul na soustředění do Horní Branné. Zde bude probíhat třífázový trénink. V rámci další přípravy jsou pro tým A dorostu připravena i dvě utkání, kde se mohou před sezonou sehrát. Za soupeře si fotbalisté vybrali dva severočeské týmy. Síly změří svěřenci Romana Skuhravého s Teplicemi a Pěnčínem.

Přišly dvě zahraniční posily

Z kádru má možnost trenér využít 21 hráčů a tři brankáře. Dorost A se dočkal také dvou zahraničních posil. Naopak z týmu, který hrál v minulé sezóně, zůstalo pouze šest hráčů.
„Jsem rád, že se podařil zrealizovat přestup dvou bosenských hráčů Nešanoviče a Havrdiče. Ti hrají za bosenskou reprezentaci do 17 let,“ pochlubil se s novými akvizicemi Roman Skuhravý.
V týmu zůstali Moravec a Vávra, kteří budou společně s bosenskými hráči tvořit základní osu týmu a mohou mu pomoci v co nejlepších výsledcích společně s ostatními hráči.
„Základ pro příští sezónu bude tvořit ročník 90,“ řekl dále Skuhravý. Cíl do příští sezóny zůstává zatím ještě otevřený.
Fotbalisty teď čeká další přípravné utkání, které má pomoci týmu, aby se před sezonou sehrál. Ve Velkých Hamrech budou jejich soupeřem již zmiňovaní hráči z Pěnčína. K dispozici bude trenérovi kompletní kádr, který bude bojovat i v mistrovských utkáních.
To první z nich sehraje A dorost před zraky domácích diváků. Na domácím hřišti ve Mšeně bude hostit v sobotu 11. srpna tým Blšan.