V úterý pokračuje v Týdeníku Jablonecko seriál Jak jsme žili na Jablonecku. Přinášíme v něm archivní snímky z obcí Jablonecka, ale i z různých místních spolků, sportovních klubů a výjimečných událostí z let 1918 až 1992.

Stejně jako minulý týden v našem seriálu Jak jsme žili ještě i tentokrát zůstaneme na návštěvě i jabloneckých atletů. Naše album portrétních fotografií je velmi obsáhlé a unikátní, bylo by škoda se o něj nepodělit. Vždyť bychom ani nespočítali, kolik Jablonečanů prošlo Střelnicí, ať už byli členy atletického oddílu nebo zde soutěžili se školou či fandili na vrcholových mítincích.

Máme pro Vás hádanku. Kdo je na fotografii? Prozradíme, že běhala překážky. Nemůžete si vzpomenout, nevadí. Jméno se určitě dozvíte v úterním vydání Týdeníku Jablonecka.

Prohlédněte svá alba  
Ilustrační fotoNejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu jablonecky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.