Exkluzivně v Týdeníku Jablonecko najdete v úterý další díl unikátního seriálu Jak jsme žili v Československu. Přinášíme v něm archivní snímky z obcí Jablonecka, ale i z různých místních spolků a výjimečných událostí z let 1918 až 1992.

Škola v Kokoníně slaví jubileum. Rodáci z této části Jablonce nad Nisou připravili na minulou sobotu 12. října vzpomínkové setkání. Oslavte 100 let české školy v Kokoníně! Navštivte výstavu v Rychnovské 215, nebo se podívejte, jak to nyní vypadá v Rychnovské 216. Deník pak historické fotografie Kokonína, školy a sboru postupně uvede v několika dílech na stránkách Týdeníku Jablonecko v seriálu Jak jsme žili.

Prohlédněte svá alba
Nejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu jablonecky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.