Dnes se podíváme do ulic Jablonce…

Zatímco vždy Jablonec pulsoval životem, ať za doby bouřlivého rozvoje první republiky, rozkvětu bižuterního průmyslu, v dobách válečných i za vlády komunismu, dnes jsou ulice o poznání méně zaplněné než před několika týdny.

Všichni věřme, že za krátký čas bude takový stav pro nás jen noční můrou, že které se lidstvo bez velké újmy probudilo. Podívejme se dnes do jabloneckých ulic, ať na jejich výstavní a známé budovy či momenty lidského života.

Ilustrační fotoProhlédněte svá alba
Máte zajímavé historické fotografie vaší obce, spolku nebo sportovního klubu a rádi se o ně podělíte s našimi čtenáři? Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu jablonecky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.