Exkluzivně v Týdeníku Jablonecko najdete v úterý další díl unikátního seriálu Jak jsme žili na Jablonecku. Přinášíme v něm archivní snímky z obcí Jablonecka, ale i z různých místních spolků a výjimečných událostí z let 1918 až 1992.

 Také jste nedávno sledovali naši oblíbenou pohádku Krakonoš a lyžníci…Hercům dělalo velký problém sjíždět kopce na dřevěných lyžích. Proto použili klasické sjezdovky a oblepili je dřevěnou tapetou. V těch nejnáročnějších scénách je potom nahradili členové horské služby. Více zajímavých fotografií ze zimní Rokytnice nad Jizerou najdete v Týdeníku.

Prohlédněte svá alba
Nejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu jablonecky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.

Pohřešovanou seniorku našli kynologové z Hejnic. Na snímku pes kynologa HZS LK Pavla Vitáka.
Vyčerpanou ženu nalezli dobrovolní hasiči se svými psy v Semilech