V pátek pokračuje v tištěném Jabloneckém deníku nový seriál Jak jsme žili v Československu. Přinášíme v něm archivní snímky z obcí Jablonecka, ale i z různých místních spolků a výjimečných událostí z let 1918 až 1992.

Tentokrát v seriálu "Jak jsme žili…" zavzpomínáme na fotbalové legendy. 13. - 15. 7. 1974 proběhl na hřišti v Rokytnici nad Jizerou 3. turnaj rokytnických družstev. Opravdu krásné vzpomínky na fotbalový turnaj v Rokytnici nad Jizerou najdete na fotografiích. Poděkování za spolupráci patří pravidelným přispěvatelům do tohoto seriálu. 

Prohlédněte svá alba
Nejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu jablonecky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.

Grabštejn
Tip Deníku: Grabštejn o víkendu ožije gotikou