Exkluzivně v Týdeníku Jablonecko najdete v úterý další díl unikátního seriálu Jak jsme žili v Československu. Přinášíme v něm archivní snímky z obcí Jablonecka, ale i z různých místních spolků a výjimečných událostí z let 1918 až 1992.

Tentokrát se potřetí a zatím naposledy podíváme na TJ Liaz Jablonec nad Nisou. Disciplíně běh přes překážky se věnovala řada významných osobností nejen z Jablonecka.
Poděkování za spolupráci patří našim stálým přispěvatelům do rubriky retrosnímků. Za digitalizaci archivu TJ Liaz děkujeme Václavu Novotnému.

Prohlédněte svá alba
Nejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu jablonecky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.