V pátek pokračuje v tištěném Jabloneckém deníku nový seriál Jak jsme žili v Československu. Přinášíme v něm archivní snímky z obcí Jablonecka, ale i z různých místních spolků a výjimečných událostí z let 1918 až 1992.

Další díl seriálu Jak jsme žili v Československu nás zavede opět do TJ Liaz Jablonec. Oddíl atletiky vychoval významné borce. Dnes se podíváme na běžeckou disciplínu překážky. Takhle běhal Jiří Čeřovský, který je od této středy novým primátorem Jablonce nad Nisou. Díky za digitalizaci fotoarchivu TJ Liaz patří Václavu Novotnému, který mimo jiné běhal s Čeřovským stejné tratě.

Prohlédněte svá alba
Nejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu jablonecky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.